PTT 3500 TL Maaşla Memur Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok

PTT bünyesine KPSS şartı aranmaksızın 3500 TL maaşla görev almak üzere memur personel alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülen PTT alımının detayları haberimizde...

PTT 3500 TL Maaşla Memur Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yürütülen memur ve personel alımlarında 2018 yılının sonlarına doğru bir ivme yaşandığı görülmektedir. Memur kadrolarındaki personel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kamu kurumları ve kuruluşları, 2018 yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde memur ve personel alımı için ilana çıkmaya başladılar. Kamuya yapılan memur ve personel alımları için tüm detaylar isinolsa.com sitemiz üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır. Yayımlanan memur ve personel alımlarını da anlık olarak mobil uygulamalarımız üzerinden ziyaretçilerimize bildirmeye, cep telefonlarına bildirim olarak iletmeye gayret gösteriyoruz. Bu bağlamda PTT bünyesine yapılacak memur alımlarını da yine sizlere ulaştırmış ve mobil cihazlarınıza bildirim olarak aktarmıştık. İlana başvuru süreci devam ederken mecut personel alımına yönelik süreçleri birkez daha hatırlatmak istedik.

KPSS ŞARTI ARANMIYOR

Kamuya yönelik olarak yürütülen memur personel alımlarında ilgi çeken ilanlarda birisi olan PTT personel alımı için KPSS şartı aranmıyor. En az 3500 TL maaş ile PTT bünyesinde görev alacak kişilerin belirlenmesi için uygulanacak işe başvuru ve alım sürecini PTT yönetecektir. Özel bir kariyer sitesinde yayımlanan ilan doğrultusunda PHP Developer ve Sistem Mühendisi olarak görev alacaklardır. PTT personel alımına başvurmayı düşünen adaylar için ilgili ilan detaylarına ulaşabileceğiniz, daha önce yaptığımız haberimize göz atabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde yer bağlantı üzerinden tüm ilan detaylarını dikkatlice okumanızı ve başvurularınızı emin olduktan sonra gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İlan detayları> Tıklayınız

Mobil uygulamalarımız> Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Çağlayan
Mehmet Çağlayan - 3 yıl Önce

Başvuru diyorsunuz da nereye nasıl başvuruluyor onuda belirtseniz çok ikram olacak başvuru nasıl oluyor..????

Fatma nur bölükbaş
Fatma nur bölükbaş - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabilirim?

Metin Koler
Metin Koler - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapıyoruz

İsinolsa
İsinolsa - 3 yıl Önce

Sizin yapacağınız haberin içine hee yalan yalan haberler yayinliyorsunuz hep ayni haberler

Anonymous
Anonymous - 3 yıl Önce

Pehaşpi developır demek

SIRADAKİ HABER