POMEM 22. Polis Memuru Alımları 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanan duyuruya göre POMEM tarafından 22. dönem Polis memuru alımlarının 2. yedek yerleştirme sonuçlarının belli olduğu adaylara açıklamayla birlikte sunuldu. Bizlerde sizler için 2. yedek yerleştirme sonuçlarını derleyerek haberimize yansıttık...

POMEM 22. Polis Memuru Alımları 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzeirnden yayımlanan 22. dönem POMEM Polis Memur alımlarının 2. yedek yerleştirme sonuçlarının işlemleri bittiği ve adaylara sunulduğu belirtidi. İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamya göre, yedek listeye kalan adaylardan 120 adayın yedek liste üzerinden yerleştirmesi yapıldığı açıklandı. 120 adayın bugünden itibaren kayıt işlemleri için neler yapması gerektiği hakkında da bilgiler verildi. POMEM geçtiğimiz günlerde 10 bin Polis Memuru alımı yapılacağını açıklamıştı.

1. YERLEŞTİRMELERDEN SONRA 2. YERLEŞTİRMELERDE AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı geçtiğimiz günlerde 1. yedek planlamasını açıklayarak 17 kadın ve 103 erkek  polis memuru adaylarının planlaaısnı 1. yedek kategorisinde yapmıştı. 2. yedek planlaması çercevesinde ise lisans mezunu kadın yedek adayların 18. sıradan başlanarak 8 aday, önlisans mezunu erkek adylardan ise 104. sıradan başlanarak 33 aday daha POMEM bünyesine katılmıştır. 

Polis Akademisi Başkanlığından Açıklanan Sonuçlar için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 23:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE