Polis Akademisi PÖH Arasından 500 Komiser Yardımcısı Alımı Yapacak!

Polis Akademesi komiser yardımcısı alımı yapacak. Polis Özel harekat polisleri arasından gerçekleşecek olan komiser yardımcısı alımları için yeni duyuru yayımlandı. Başvuru tarihileri ve başvuru ücreti de belli oldu. 2018 4. dönem amirlik eğitimi detayları haberimizde..

Polis Akademisi PÖH Arasından 500 Komiser Yardımcısı Alımı Yapacak!

Polis Akademisi Başkanlığı yeni bir duyuru yayımladı. Polis Özel Harekât olarak görev yapan polis memurları arasından 500 komiser yardımcısı için alım ilanı açıklandı. Emniyet mensuplarına yönelik olarak 2018 4. dönem emirlik eğitimi sınavı duyurusunda merkez ve taşra teşkilatında görev yapan polis özel harekat branşlı çalışanlar başvuru yapabilecek. Meslekte iki yılını doldurmuş olması ile yaş şartında kırk beş’i geçmemiş olması, eğitim düzeyinde lisans mezunu olması istenilecek.

ÖN BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Personel bilgi sistemi üzerinden yapılacak olan başvurular 21 Mayıs tarihinde başlayacak. Son başvuru tarihi ise 30 Mayıs'ta son bulacak. Ayrıca sınav tarihi henüz belli değil. Ayrıca sınav tarihi için bir duyuru daha yapılacak.

BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

Ön başvuru yapmak isteyen adayların başvuru için 200 Tl ödeme yapması gerekecek. Bu ödemenin 21 Mayıs-30 Mayıs tarihilerinde yapılması 17:00'a kadar Halk Bankası Gölbaşı/ANKARA Şubesine ödeme yapılması gerekecek. şehit veya gazi eş ve çocukları ücret ödemeyecek.

Başvuru ücreti hangi bankadan ödenecek: Başvuru ödemeleri sadece Halkbankası şubelerinden ve ATM'lerden yapılacak. Adayların ödemelerde TC belirtmeyen adayların başvurusu kabul olmayacak.

KOMİSER YARDIMCISI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Adayların 2018 yılı 4. dönem komiser yardımcısı alımlarına başvuru yapabilmesi için lisans mezunu olmaları, meslekte 2 yılını doldurmuş olmaları, 45 yaşından gün almamış olmaları (01/01/1975 yaşı ve sonrası bir tarihinde doğanlar) performans değerlendirmede iyi yada çok iyi puan almış olmaları, herhangi bir sebeple son iki yılda kısa süreli durdurma cezası ile uzun süreli durdurma cezası almamış olmak, hakkında meslekten çıkarılma yada adli idari soruşturma yürütülüyor olmamak şartları aranıyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE