PEGASUS Personel Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Tarihler

Türkiye' de önde gelen havayolu şirketlerinden olan PEGASUS bünyesine yapılan personel alımlarına başvurular, şartlar ve tarihlere haberimizde değindik...

PEGASUS Personel Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Tarihler

PEGASUS Havayolları bünyesine, ilan şartlarını taşıyan adaylar arasından memur personel alımları gerçekleştirilecektir. Türkiye' nin önde gelen havayolu şirketlerinden olan PEGASUS bünyesinde görev almak isteyecek adaylar için, başvuru şartlarına ve bilinmesi gereken diğer detaylara haberimizde yer vereceğiz. İlanlarda belirtilen şartları taşıyan adayların başvuruları değerlendirme sürecine alınacak olup, başvurular alınmaya başlamıştır. PEGASUS bünyesinde personel olarak çalışmak isteyecek adayların; belirtilen bölümlerden veya fakültelerden mezun, en az lise mezunu, sağlık problemi olmayan, T.C vatandaşı olan, kamu haklarına zarar veren örgüt veya gruplarla ismi anılmamış ya da suça karışmamış, herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş, PEGASUS bünyesindeki görevinden disiplinsizlik veya görevi kötüye kullanma nedeniyle çıkarılmamış, takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın, seyahat engeli bulunmayan, iletişim becerileri güçlü, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, mesai saatlerine özen gösterebilecek, dış görünüşüne dikkat eden, güleryüzlü çalışmayı benimsemiş, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş kişiler olması istenmektedir.

PEGASUS Personel Alım Kadroları

Havayolu şirketi bünyesine uçak yükleme personeli ve teknik depo memuru alımları yapılmaktadır. İlanlara başvuru yapacak adayların uçak yükleme personeli kadrosu için en az ilkokul eğitimini tamamlamış olması, teknik depo memuru pozisyonu için ise en az önlisans mezunu ve bu alanda tecrübe edinmiş, yeni şeyler öğrenmeye açık kişiler olması gerekmektedir. Ayrıca teknik depo memurlarının bilgisayar kullanımını ve ERP programlarının kullanımını biliyor olması gerekli görülmektedir.

İlanlara ulaşmak için > https://goo.gl/APh9zS (Tarayıcınıza yapıştırınız.)

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mashar
Mashar - 2 yıl Önce

Van merkez ilkokul mezunu vanda iş ariyorum yaş 32 boy 170 çok açil işe ihtiyaçim var 0546 225 19 47

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

linkleri kopyalayamiyoruz ki tarayiciya yapistiralim

harun yıldız
harun yıldız - 2 yıl Önce

nasil başvurabiliriz

Yaylacı
Yaylacı - 2 yıl Önce

Bunların işi hep yalan ve kandırmak yani bu sitenin iş başvurusu için neden direk Pegasus a baş vurmuyoruz dimi? Bu siteye güvenmeyin İnan mayın?

Erdi
Erdi - 2 yıl Önce

Pegasus'a geçen dönem iş başvurusu için davet edildim. Aeoroparka sınav ve mülakatlar için gittiğimde bir çok insanın da benim gibi çağrıldığını gördüm. Sınavları geçtim mülakatlara çağırıldım ne ücret istiyorsunuz sorusuna dil bilen üniversite mezunu ve bazı yeterlilik lisanslarına sahip biri olarak 3000 tl olarak cevap verdim. İşe alınmadım çünkü pegasus kendine asgari ücretle çalışacak moder köleler aramaktaydı. Aradığı modern kölelere iş başı yaptırıyor, çalışmaya başlayan köleler çalışma zorluğu karşısında aldıkları ücretin yok denecek kadar az olduğunu idrak edince işten ayrılıyor ve pegasus yine eleman arıyor yine eleman arıyor. Arkadaşlar tercih edecek arkadaşların pegasusun rooster gibi çalışma programları uyguladığını sizi üç kuruşa köle gibi çalıştırıp bunu biz bir aileyiz diye adlandırıp pastanın büyük payını afiyetle mideye indirdiğini sizi de köle gibi çalıştırdığını söylemek isterim.