Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Muhafaza Memuru Alımı Sonlanıyor! (70 KPSS)

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) için Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan 20 muhafaza memuru alımı için başvuru tarihlerinde sona yaklaşıldı...

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Muhafaza Memuru Alımı Sonlanıyor! (70 KPSS)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden ilana çıkan Orman Genel Müdürlüğü (OGM), yayımladığı personel alım ilanında; 20 muhaza memuru alımı yapacağını aktarmış, ilan kılavuzunu yayımlamıştı. Bizler de bu ilanı sitemiz isinolsa.com üzerinden sizlere ulaştırmaya çalışmıştık. Yapılacak olan alımlarla alakalı bilgilendirmeyi ulaştırmış, başvuru şartlarına ve detaylarına yer vermiştik. İlgili haberimizde ve ilan kılavuzunda da aktarıldığı üzere, bahsi geçen ilana başvurular yarın 08 Şubat 2019 tarihi itibariyle sonlanacaktır. Başvuru yapmak isteyecek ziyaretçilerimize, bu tarihi hatırlatmak isteriz. Yürütülecek alım sürecine dair başvuru bilgilerine ve bağlantılarına aşağıdan erişim sağlamak mümkündür.

OGM memur alımı kadro dağılımı

Orman Genel Müdürlüğü memur alımı için 46 mühendis alımı, 20 muhafaza memuru alımı olmak üzere toplamda 66 memur alım süreci gerçekleştirecekti. Bu ilanda mühendis kadrosu için başvuru tarihi geçtiğimiz hafta geride kaldı ve şuanda orman muhafaza memuru alımına başvurular yapılabilmektedir. Başvurmak isteyen adayların, 08 Şubat 2019 tarihine kadar https://isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yayımlanan kılavuzda belirtilen şartları taşıyan, 657 sayılı kanunun 48. maddesine uygun ve beliirtilen bölümlerden mezun olmuş adaylar, ilana başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Yayımlanan orman muhafaza memuru kadrosu için ilan kılavuzundaki tüm detayları barındıran adaylar, kendilerinden istenecek belgelerle, başvurularını yukarıoda belirtilen adresten yapabilir, detaylara erişim sağlayabilirler. Başvuru yapacak adayların, KPSS puanlarının ilgili puan türü üzerinden en az 70 olması gerektiği aktarılmaktadır. İlan kılavuzu için tıklayınız.

Tüm memur alımları cebinize gelsin

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE