Orman Genel Müdürlüğü Mekezi Atama Memur Alım İlanları

Orman Genel Müdürlüğü 2016/1 KPSS Merkezi Atama kapsamında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 56 personel alımı yapacak.

Orman Genel Müdürlüğü Mekezi Atama Memur Alım İlanları
Orman Genel Müdürlüğü her sene Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaktadır. Aynı zamanda yıl içerisinde boş olduğu tespit edilen pozisyonlara da yazılı ya da sözlü sınavlar ile daimi veya sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır. 2016 yılının ilk ataması olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama kapsamında Orman Genel Müdürlüğü toplam 56 personel alımı yapacak.

Kimler Başvurabilir

Orman Genel Müdürlüğü merkezi atama kapsamında toplam 56 personel alımı yapacak. Peki bu kontenjanlara kimler başvurabilir. Söz konusu alınacak olan personeller Memur statüsünde çalışacak olup başvuru yapacak olan adayların 3173 nitelik koduna sahip olması gerekmektedir. 2 Yıllık Meslekyüksek Okullarını bitiren adaylar Orman Genel Müdürlüğünde memur olarak istihdam etmek üzere aşağıda verilmiş olan linkten tercih yapabilirler. Tercih yapan adayların 15 liralık onay ücretini Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin anlaşmalı olduğu bankalara yatırması gerekmektedir.

Başvurular dün 22 Haziran 2016 tarihi ile başlamış olup son başvuru tarihi 1 Temmuz 2016 olarak belirtilmiştir. Bu tarihler arasında başvuru yapamayan adaylar bir sonraki dönem merkezi atamada başvuru yapması gerekmektedir. Aynı zamanda 2014 yılında KPSS'ye giren adaylar için son başvuru 2016/1 Merkezi Atamasıdır

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE