Ön Lisans Mezunu KPSS'si Yeni Koruma Memuru Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumundan yeni ilan geldi ve ön lisans mezunu memur alımı yapılacağı belirtildi. İşte şartlar ve başvurular.

Ön Lisans Mezunu KPSS'si Yeni Koruma Memuru Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ön lisans mezunu koruma memuru alımı yapacağını ilan etti. Zaman Zaman yeni ilanlar yayımlayan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu 19 Ağustos 2019 tarihi itibari ile yayımladığı duyuruda 5 kişilik boşluk ile Ankara'da bulunan Koruma ve Güvenlik Müdürlüğüne TMY kapsamında en az ön lisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

  • T.C. Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hülümlülüğü olmamak,
  • Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine Sahibi olmak,
  • Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,
  • İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi istenecektir,
  • Ön Lisans Mezunu Olmak, 
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,

şarlarını taşıyan adaylar TÜBİTAK memur alımı ilanına başvuru yapabiilirler.

KPSS ŞARTI YOK! KURA ÇEKİMİ YAPILACAK!

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi 10.09.2019 tarihinde saat 10:00’da Tunus Caddesi No:80 Çankaya /ANKARA adresinde bulunan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlık binasında yapılacak olup, www.tubitak.gov.tr adresinden duyurulacaktır. Adaylar, istemeleri hâlinde kura çekimini izleyebilirler. Bu duyuru tebligat mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvurular ilanın yayım tarihi olan 19 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 5 gün içerisinde yani 23 Ağutos 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005110943) ile yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 07:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin ayas
Yasin ayas - 2 yıl Önce

Nasil basvuru yapabilirum

ufuk
ufuk - 2 yıl Önce

Silahlı Güvenlik görevlisi olma şartları içerisinde sağlık bakımından bir kusuru olmamak var, aranan kriterlerde terörle mücadelede yaralanmış ibaresi bulunuyor. Kurum kanunla çelişiyor madem gazilerimize istihdam sağlayacaksınız masa başı rahat bir memurluk kadrosu açın onlar için. Üniversite özel güvenlik ve koruma bölümü mezunları silahlı kimliği olsada baş vuramıyor bu ilana, önlisans mezunu ve terörle mücadelede yaralanmış silahlı kimlik kartına sahip 5 kişi mi istihdam edilecek yoksa birilerinin yakını akrabağsı mı? Umarım kurum gerçekten denildiği gibi gazilerimizi alır işe.