NVİ 1.100 Nüfus Memuru Alımı Yapılacak! Tüm Detaylar

İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Vatandaşlık Müdürlüğü memur alımı gerçekleştirilecek. birçok aday Nüfus Memurluğu başvuru şartlarını ve genel şartları araştırmaya başladı bile konuyla alakalı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu daha önce bir açıklama yapmıştı.

NVİ 1.100 Nüfus Memuru Alımı Yapılacak! Tüm Detaylar

İçişleri Bakanlığı NVİ 1.100 nüfus memuru alımı yapacağını duyurdu. Birçok aday başvuru ne zaman yapılacağını ve şartları merak ediyor. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu nüfus memuru alımı detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Vatandaşlık Müdürlüğü memur alımı gerçekleştirilecek. birçok aday Nüfus Memurluğu başvuru şartlarını ve genel şartları araştırmaya başladı bile konuyla alakalı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu daha önce bir açıklama yapmıştı. 2019 yılında 1100 nüfus memuru alımı yapılacağını duyuran İçişleri Bakanı nüfus memuru alımları ne kısa bir sürede yapılacağını ve başvuru sürecinin başlayacağını duyurmuştu.

Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Alımların öncesinde merkezi atamalar göz önünde bulundurularak mart ayı içerisinde ya da mayıs ayı içerisinde nüfus müdürlüğü için alımların açıklanması bekleniyor. nüfus memuru alımları ilanları yayınlanmasının ardından başvuru süreci de belirlenecek başvurular belli oldukça sistemi üzerinden güncellenen yazılarla sizler de haberdar olacaksınız.

Başvuru Şartları Kimler Başvurabilir

657 sayılı devlet memurları kanununun 48 inci maddesinde yer alan nitelikleri taşımak en az önlisans mezunu olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak ya da tecilli bulunmak görevini yapmaya engel bir sağlık probleminin olmaması.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 10:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nursel
Nursel - 2 yıl Önce

Neden lise mezunu alsınlar acaba ? Yuzbinlerce işsiz üniversite mezunu dururken ?

Economics
Economics - 2 yıl Önce

Lise mezunu alsınlar yazan arkadaşım. Lisans mezunu binlerce insan işsiz ,dört yil ne zorluklarla okutuyor aileler biraz düşünüp yorum yap.

Nehmet
Nehmet - 2 yıl Önce

Bari lise mezunu alsaylardı

Ayse
Ayse - 2 yıl Önce

Lise mezunu alsinlar ne demek ya

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

92 ile atanirmiyim acaba

Osman Doğan
Osman Doğan - 2 yıl Önce

Programa giriyorum ama çıkış yapamıyorum nedense

Pınar
Pınar - 2 yıl Önce

80 almışım da olur mu acaba

Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Bir an evvel acilsin fazla uzatilmasin,zaten ise alim sureci yeterince uzun