MKEK Memur Alımı 2016

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu memur personel alımı yapıyor. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere Müfettiş yardımcısı alacak.

MKEK Memur Alımı 2016
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 07 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 5 kişilik kadro ile Müfettiş Yardımcısı alacak. Alımlar 2015 veya 2016 yıllarında yapılan KPSS A Grubu puan durumuna göre yapılacaktır. Adaylar Görevini Ankara'da yapacaktır. Ayrıca alınacak adaylar Giriş sınavına katılacaktır. Sözlü ve Yazılı olarak iki aşamadan yapılacak olan Giriş sınavına 100 kişi alınacaktır. Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Sağlık durumunun her türlü iklim şartlarında görev yapmaya uygun olan adaylar,
  • Sınavın yapılacağı Yılın Ocak Ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • En az 4 yıllık lisans eğitimi veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birisini bitirmiş olmak.
  • ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından 2015 veya 2016 yıllarında A gurubu KPSSP54 puan türünden en az 75 puana sahip olan adaylar,
  • Sınav başvurusunu süresi içerisinde, usulüne göre ve gerekli belgeleri sunarak yapmış olmak.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 23 Eylül 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, MKE Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı, Anadolu (Tandoğan) Meydanı 06330 ANKARA" adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Başvuru formunu resmi internet sitesinden indirerek doldurarak başvuru formu ile yapılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE