MKE Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Memur Alımları Yapıyor! İşte Detaylar

MKE bünyesine lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımları gerçekleştirilmektedir. Memur alımına başvurular tercihler üzerinden gerçekleştirilecektir. Alımlara yönelik tüm detaylar haberimizde...

MKE Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Memur Alımları Yapıyor! İşte Detaylar

Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde memur alımları gerçekleştirilmektedir. Yürütülmekte olan memur alımlarına yönelik adaylar tercihlerini ÖSYM üzerinden yapabilirler. ÖSYM tarafından aktarılan takvime göre 11 - 20 Aralık 2018 tarihleri arasında adaylar tercih işlemlerini yapabileceklerdir. Çok sayıda kurumun kadro açtığı KPSS tercih sürecine yönelik tüm bilinmesi gereken detayları, tercihlerin nasıl yapılacağını, nitelik kodlarını ya da özel şartlarını anlattığımız haberlerimize ulaşmak için isinolsa.com sitemize göz atabilirsiniz. İlgili haberlerin bulunduğu bağlantıya aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

KPSS 2018/2 TERCİH ANLATIMI (RESİMLİ) TIKLAYINIZ

MKE BÜNYESİNE MEMUR ALIMI LİSE, ÖNLİSANS VE LİSANS DÜZEYİNDEN YAPILACAK

KPSS 2018/2 tercihlerinde MKE bünyesine alımlar lise, önlisans ve lisans düzeylerinden yapılmaktadır. Tercihlerini kurumun kadrolarına yönelik olarak yapacak adayların bilgilenmesi maksadıyla, her eğitim düzeyi için alınacak memur sayısını da aktarıyoruz.Buradan hareketle lise eğitim düzeyinden 3, önlisans düzeyinden 4 ve lisans eğitim düzeyinden ise 51 memur alımı gerçekleştirilecektir. Toplamda 59 kişinin MKE bünyesinde tercih sürecinin ardından istihdamı gerçekleştirilecektir. Yapılacak tercihler için adayların nitelik kodlarına, özel şartlara uygun olması gerekmektedir. Tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından adayların teslim etmesi gereken belgelerle birlikte, yerleştirme işlemlerine yönelik tüm evrak ve belgeleri kurumlara sağlamaları gerekmektedir. Bu süreçte güvenlik ve arşiv soruşturmaları tamamlanacak, olumlu adayların ilgili kadrolara MKE bünyesinde atanması sağlanacaktır. Tercih süreci hakkında merak ettiğiniz tüm konularda destek almak ve kadrolara ulaşmak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

YORUM EKLE