Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 165 Memur Alacak! Başvurular Sürüyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesine 165 memur alımı yapılacaktır. Yayımlanan memur alımına başvurular alınmaya başlamıştır...

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 165 Memur Alacak! Başvurular Sürüyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) geçtiğimiz günler itibariyle ilana çıktı ve başvuru şartlarına uygun adaylar arasından 165 memur alımı yapılacağını duyurdu. MSB yayımladığı duyurusunda, 165 memur alımı için adayların taşıması gereken ek nitelikleri, başvuru şekillerini ve tarihlerinin yanı sıra bilinmesi gereken tüm diğer detayları da aktarmış durumdadır. İlana başvurular alınmaya başlamış ve 15 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular başladı, MSB 165 memur alımı sürüyor

MSB bünyesine yapılacak olan memur alımlarında başvuru yapacak adayların taşıması gereken ortak başvuru şartları; T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, 657 sayılı kanun 48. maddesindeki belirtilenlere uygun olmak, askerlikle ilişiği bulunmuyor olmak, herhangi bir kamu zararına faaliyette yer almamış olmak, arşiv ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak, temsil-ifade-muhakeme yetenekleri yüksek olmak, yetkili sağlık kuruluşlarınca verilen raporda memur olmasına engel bir durumun olmadığı saptanmış olmak, KPSS Ortaöğretim-Önlisans veya Lisans katılmış ve herhangi bir puan türünden puanı bulunuyor olmak, her bir kadro için belirtilen nitelikleri karşılayabiliyr olmak şeklinde özetlenmektedir.

Başvurular ve diğer detaylar: Alım başvuruları https://personeltemin.msb.gov.tr Genel Ağ adreslerinden 28 Aralık 2018-15 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Genel Ağ haricinde yapılan başvurular (Dilekçe, mektup vb. yöntemlerle) kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecektir. İlgili adaylar daha fazla detaya ulaşmak ve başvurularını gerçekleştirmek için aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden ilan kılavuzuna erişim sağlayabilirler.

Kılavuz için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anonim
Anonim - 3 yıl Önce

Arkadaşlar hizmetli kaç civarı kapatır 82 şans var mı

Cankirili
Cankirili - 3 yıl Önce

Zor

Anonim
Anonim - 3 yıl Önce

Hizmetli kaç civarı kapatır 82 şans var mı

Anonim
Anonim - 3 yıl Önce

Arkadaşlar hizmetli kaç civarı kapatır 82 şans var mı

Güneş
Güneş - 3 yıl Önce

Lisans memur kadrosuna sadece engelli adaylar mı başvuru yapabiliyor ?
Acil cevap lütfen!

SIRADAKİ HABER