Memur Kadrolarına 845 Sağlık, Yurt Yönetim, Danışma, Stok ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu

İŞKUR üzerinden yayımlanan farklı memur alımlarına göre farklı kurumlarda çalışabilecek birçok açık kontenjan için memur alımı yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamanın detaylarını İşin Olsa haber ekibi olarak sizlere aktarıyoruz.

Memur Kadrolarına 845 Sağlık, Yurt Yönetim, Danışma, Stok ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu

İŞKUR farklı personel, memur gibi alımları bünyesi altına toplyarak birçok iş arayan vatandaşa köprü olmaya devam ediyor. İŞKUR resmi ilan sayfasından yayımlanan memur kadroları için farklı pozisyonlardaki memur alımı birçok vatandaşın dikkatini çekerek, adayların anında başvuru yapmalarını sağladı. Yapmış oldukları başvuruların şartlarına göre yapılan başvurularda adaylar biran önce son başvuru tarihinin gelmesini ve sonuçlarının açıklanmasını istiyor. Memur kadroları bünyesined açılan kontenjanları doldurmaya yönelik yapılan çalışmalarda İŞKUR üzerinden verilen ilan birçok kişi tarafından fırsata dönüşerek başvurularını yaptılar.

BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur adayları için birçok farklı alan pozisyonlar yayınlandı. Yayımlanan pozisyonlar, Sağlık alanından tutunda, danışma, büro gibi farklı pozisyonlarda oldu. Yayımlanan başvuru ilanlarında her pozisyon için belirlenen genel şartlar yazarken, genel şartlar şu şekilde açıklandı; " T.C. vatandaşı olması, reşit olması, kamu haklarından mahrum olmaması, çalışmasını engelleyecek herhnagi bir sağlık sorununun bulunmaması, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, adli sicil kaydının temiz olması" adaylardan istenilen genel şartlardandır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvurular, adayların sistem bilgilierini İŞKUR üzerinden girdikleri taktirde arama çubuğuna istedikleri bölüme başvurularını gerçekleştirerek bekleme aşamasına geçmektediler. Başvurular bittikten sonra açıklanacak olan sonuçlar adaylara yine aynı sistem üzerinden duyrularak bilgilinedirilecek olup aynı anda da İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde aktaracağız.

Başvuru Yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx  adresi üzerinden Meslek sekmesine ilgili mesleği yazarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 21:47

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat yavuz  gamze yavuz
Murat yavuz gamze yavuz - 1 yıl Önce

Büro memuru olarak iş istiyorum

Zeynep şeker
Zeynep şeker - 1 yıl Önce

Hangi sitede yapıyor bu alımları bakıyoruz ama işkurda da özeller çıkıyor

Serkan okan
Serkan okan - 1 yıl Önce

Bu siteye giremiyorum

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

kamu da öyle bir ilan yok ki. İşkurda da gözükmüyor.

Fatma çelebi
Fatma çelebi - 1 yıl Önce

Büro memuru olarak başvurmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

Gariban
Gariban - 1 yıl Önce

Iyi de kpss niye varki millet oku oku perişan kaldirin kpss yi o zaman

Hediye
Hediye - 1 yıl Önce

Büro memuru için başvurmak istiyorum

Hediye
Hediye - 1 yıl Önce

Büro memuru için başvurmak istiyorum