Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor!

Maliye Bakanlığı memur alımı gerçekleştiriyor. Maliye Bakanlığı 30 kişilik memur alım ilanı başvurular başlıyor. Başvurular 24 Nisan 2017 tarihi ile 08 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor!
Maliye Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini kapatmak amaçlı toplamda 300 Memur alımı gerçekleştirecek. Duyuru 11 Nisan 2017 tarihinde Yapılmış olup, Başvurular 24 Nisan 2017 tarihinde başlıyor. Adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan bütün niteliklere uygun olmaları şarttır. 

KSS ŞARTI ARANIYOR ;

2015 veya 2016 yılıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP40, KPSSP54 ve KPSSP57 puan türlerinden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.  Adaylar bu KPSS puan türlerinden aldığı puanlara göre puan sıralamasına göre ilk 1500 kişi arasına girmeleri gerekmektedir. 

Adaylara KPSS puan durumuna göre kadro sayısının 5 katı kadar aday Sınava tabii tutulacaktır. Maliye Bakanlığı alım yapacağı kadrolar için adaylara sınav uygulayacak olup, sınav sözlü ve yazılı şeklinde iki aşamadan şeklinde Giriş Sınavı yapılacaktır. Giriş Sınavının yazılı bölümü, 03 Haziran 2017 ile 04 Haziran 2017 tarihleri arasında öğlenden önce ve öğlenden sonra toplamda dört oturumda gerçekleştirilecektir. Başvuru şartlarını taşıyan ve Giriş sınavının yazılı bölümüne girmeye hak kazananların listesi, yeri ve saati, E- Devlet Portalı, Maliye Bakanlığı ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı resmi internet sayfalarında yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat gönderilmeyecek. 

BAŞVURULAR BAŞLIYOR!

Maliye Bakanlığı alım yaptığı 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı kadrosu için başvurular 24 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup en geç 08 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesindeki sınav başvuru formunu doldurarak başvuru yapılacaktır. İlanın detayları için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE