Lise Mezunu Pasaport Memuru Alınacak! Görev Alanı Havalimanı

Atatürk Havalimanında görev almak üzere en az lise mezunu adaylar arasından pasaport memuru alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek memur alımlarına yönelik detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Lise Mezunu Pasaport Memuru Alınacak! Görev Alanı Havalimanı

Kamuya yönelik memur alımlarının yanı sıra, özel sektör memur alımlarının da sayısı 2018 yılının son haftalarına geldiğimiz şu günlerde artış göstermiş durumdadır. 2018 yılı sonlanmadan mevcut personel ihtiyacını karşılamak ve yeni yıla tam kadro, otpimum hizmet potansiyeliyle girmek isteyen tüm kurum ve işletmeler için alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu alımlar memurluk kadrolarına yönelik olarak da çok sayıda yapılıyor. Düz memurluk, apron memuru, pasaport memuru gibi kadrolara yönelik çok sayıda alımlar kamuoyuna duyuruluyor. Yayımlanan bu ilanlar arasından pasaport memuru kadrosuna yönelik bilinmesi gerekenleri ve başvurulara yönelik diğer detayları aktarmaya çalışacağız.

50 PASAPORT MEMURU ALIMI YAPILACAK

Atatürk Havalimanında görev almak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 50 pasaport memuru alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek pasaport memuru alımı için, adayların taşıması gereken şartlar ilan bağlantılarında detaylı olarak aktarılmıştır. Bu alımlara yönelik ortak şartlar; kamu haklarından mahrum olmamak, en az lise mezunu olmak, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olmak, hizmet odaklı çalışma prensibini benimsemiş olmak, güleryüzlü hizmette bulunmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip olmak, vardiyalı çalışma temposuna ayak uyduracak olmak, bayanlarda 1,60 m ve erkeklerde 1,70 m boyun üzerinde olmak, temsil yeteneği güçlü olmak, 33 yaşını aşmamış olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olmak, kariyer hedefi olan ve planlı çalışma disiplinini benimsemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Aşağıdan havalimanı memur alımı başvurularına ve diğer detaylarına ulaşabilirsiniz.

Başvurular için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayça
ayça - 3 yıl Önce

biraz abartılı sanırım.bu sitede bi kaç ilan aynen öyle oldu çünkü.ne gerek var bilemedim

SIRADAKİ HABER