Lise Mezunu Olmak Yeterli! Hasta Kayıt Kabul Memurları Alınacak İşte Detaylar

İŞKUR ilanları dahilinde, hastanelerde görev yapmak üzere hasta kayıt kabul memuru alımları yapılmaktadır. Lise mezunu olmanın yeterli olduğu alımlarda tüm başvuru bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Lise Mezunu Olmak Yeterli! Hasta Kayıt Kabul Memurları Alınacak İşte Detaylar

İŞKUR Aralık ayı itibariyle 1 milyon kişinin üstünde istihdam rakamlarına ulaştı. İstihdam Seferberliği Programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın istihdam çağrısı sonrası hız kazanan işe alım süreçlerinin ardından da İŞKUR üzerinde yeni ilanlar yayımlanmaya başladı. İŞKUR üzerinden çok sayıda kamu kurumuna ve özel işletmelere personel ve memur alımları konusunda ilanlar yayımlanmaya da devam ediyor. Kurumlara ve bağlı işletmelerine yönelik olarak şuan itibariyle yaklaşık 40 bin kişilik memur ve personel alımı için ilana çıkılmış durumda.

İŞKUR üzerinden yürütülüyor

Hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna alımlar da İŞKUR üzerinden yürütülüyor. İŞKUR üzerinden binlerce kişilik hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna personel alımı yapılıyor. Binlerce kişilik en az lise mezunu olan adayların başvurabileceği hasta kayıt kabul memuru pozisyonu için adayların taşıması gereken şartları da kısaca özetleyeceğiz. İlgili ilan için adayların; kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, bilgisayar kullanımı ve bilgisayar office programlarını etkin şekilde kullanabiliyor olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, temsil yeteneği güçlü olması, muhakeme ve ifade yetenekleri gelişmiş olması, güleryüzlü hizmet anlayışına sahip olması ve mesleki sorumluluklarının farkında olunması şeklinde aktarılmaktadır. İŞKUR üzerinden binlerce kişilik lise mezunu hasta kayıt kabul memuru alımına başvuracak adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması, üyelik bilgilerinin doğru şekilde girilmiş olması gerekmektedir. Açık iş ilanları bölümünden İŞKUR web adresinden hasta kayıt kabul memuru şeklinde arama yaparak ilanlara ulaşabilir, başvuru yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tibbi sekreter
Tibbi sekreter - 3 yıl Önce

Zaten tibbi dokumantasyon ve sekreterlik bölümü okuyanlarda bosuna okuyor.sonra da liyakatten bahsedeceğiz.bari universiteleri kapatin da milletin cocugu bosa kafa patlamasın.

Nuriye durna
Nuriye durna - 3 yıl Önce

Benimde hasta kayıt sertifikam var ve elazigda başvurmadıgim hastane kalmadı iş verenler yardımcı olurlarsa sevinirim aynı zamanda iktisat mezunuyum 5445487329 elazig da iş veren hastaneler olurlarsa ulasabilirler

Rukiye Bayrak
Rukiye Bayrak - 3 yıl Önce

Nasil basvuru yapiyoruz tum iller icin gecerlimi

Ayşee
Ayşee - 3 yıl Önce

Ben bakıyorum bakıyorum ama kamuya böyle bir alım göremiyorum

Mustafa kızılçınar
Mustafa kızılçınar - 3 yıl Önce

Merhaba. Hangi tarihler arasında alınmaya başlanacak acaba. Bilgi verirseniz sevinirim.

Mustafa kızılçınar
Mustafa kızılçınar - 3 yıl Önce

Merhaba. Batman Merkez de alım var mi? Hangi tarihler arasında alınmaya başlanacaak acaba. Bilgi verirseniz sevinirim.

Ülkü
Ülkü - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapaak

Hayriye
Hayriye - 3 yıl Önce

Hangi iller için geçerli acaba niğde devarmi