Lise Mezunları Dikkat! Kayıt Kabul Memuru ve Hasta Danışmanı Alınacak

Lise mezunu adayların başvuru yapabileceği hasta kayıt kabul memuru ve hasta danışmanı memur alımları yürütülecektir. Memur alımına başvuru şartları ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Lise Mezunları Dikkat! Kayıt Kabul Memuru ve Hasta Danışmanı Alınacak

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan hasta kayıt kabul memuru ve hasta danışmanı memuru pozisyonlarına yönelik memur alım süreçleri devam etmektedir. Yürütülen memur alımlarına başvuru şartları ve detaylarına aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden ulaşabilir, detaylara göz atabilirsiniz. İlgi gören ve en az lise mezunu olan adayların başvuru yapmak isteyeceği pozisyonlarda adaylarda aranacak genel şartlar; güleryüzlü olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, sağlık problemi ya da bulaşıcı bir rahatsızlığı bulunmamak, kendini ifade edebilme yeteneği gelişmiş olmak, temsil yeteneği bulunmak, dış görünüşüne özen göstermek, takım çalışmasına yatkın olmak, mesai şartlarına uyum sağlayabilecek olmak, kendisine verilen görevleri yerine getirebilecek olmak, zaman yönetimi yapabiliyor olmak, planlı ve programlı çalışmayı ilke edinmiş olmak, memnuniyet odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Hasta danışmanı ne iş yapar görevleri nelerdir?

Hasta danışmanı; hastaları karşılamak ve bilgilerini kayıt etmek, hastaların ameliyat, tetkik ve diğer randevularını organize etmek-planlamak, günlük olarak hastaların randevu listelerini oluşturmak, laboratuar sonuçlarını tetkik personellere yönlendirip sonuçları hastaya ya da yakınlarına ulaştırmak, hasta masraflarını ve ücretlerinin aktarılması konusunda bilgilendirmeler yapmak, faturaları hazırlamak ve kesmek, acil hastaların yakınları ile iletişim kurmak, adli bir vaka söz konusu ise güvenlik güçlerine haber vermek, tıbbi geçmiş bilgileri gibi bilgilerin doldurulup arşivlenmesi ya da oluşturulması amacıyla hastalardan bilgileri almak gibi çeşitli görevlere sahiptir. Yayımlanan hasta kayıt kabul memuru hakkında da bilgi almak ve ilan detaylarına erişmek için buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülten ysk
Gülten ysk - 2 yıl Önce

Başvurular nerden gerceklestiriliyor

Ali çolak
Ali çolak - 2 yıl Önce

Yahu anlayamıorum ..ilan numarası neden verilmiyor

Yasemin yüksel
Yasemin yüksel - 2 yıl Önce

İşkurun verdiği ilanlar hep böyle hiç bir şekilde başvuru yapamıyoruz

Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapılıyor