Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımlarına Tercihler Sürüyor! İşte Detaylar

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde memur alımları gerçekleştiriliyor. İlgili tercih süreci devam ederken, bakanlık kadrosunun tüm detayları haberimizdedir...

Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımlarına Tercihler Sürüyor! İşte Detaylar

KPSS 2018/2 tercihleri sürüyor. Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen KPSS puanları üzerinden merkezi atama yoluyla yapılacak memur alımları için tercih işlemleri 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında yürütülmeye devam edecek. Tercih süreçleri boyunca adaylar, ihtiyaçları olacak tüm bilgilendirmelere ve dikkat edilmesi gereken noktalara sitemiz isinolsa.com üzerinden rahatlıkla erişebilirler. Sitemizde memur alımı yapan kurumlar ve kadroları, nitelik kodları, tercih kılavuzları, özel koşullar gibi tüm detaylara yönelik paylaşımlara erişim sağlanabilmektedir. Adaylarımızın memur alım sürecine yönelik tüm bilgilendirmeleri kaçırmamak adına mobil uygulamalarımızı indirmelerini önermekteyiz.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI YAPIYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı memur alımları da uzun süredir çok sayıda aday tarafından merakla beklenen ve bizlere sorulan bakanlık ilanlarından birisiydi. KPSS merkezi atama tercih sürecinin başlamasıyla beraber, bu bakanlık da boş kadrolarına personel alımı sağlamak amacıyla ilana çıktı. İlgili kadrolar ve nitelik kodlarına yönelik bilgilendirmeler ÖSYM tarafından aktarılan kılavuzda ve sitemizde bulunmaktadır. Bahsi geçen bakanlık bünyesine yapılan alımda 19 memur alımı gerçekleştirilecektir. 19 memur alımının olacağı turizm bakanlığı memur alımında adayların dikkat etmesi gereken önemli noktalar nitelik kodları, özel koşullar alanlarıdır. Bunlar da zaten kılavuzda aktarılmış durumdadır. Lisans eğitim düzeyi üzerinden yapılacak kültür bakanlığı memur alımı için tercih süreçleri sürmektedir. 20 Aralık 2018 saat 23.59' a kadar adaylar tercihlerinde Kültür ve Turizm Bakanlığını tercih edebilirler.

MOBİL UYGUMAMAMIZI İNDİR, İLANLAR BİLDİRİM OLARAK GELSİN (TIKLAYINIZ)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE