Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 Memur Alımı Başvuruları Başladı!

Kredi ve Yurtlar Kurumu geçen günlerde yaptığı duyuru ile bir çok memur olmak isteyen kişiyi sevindirdi. KYK toplamda 1044 memur alımı yapacak ve başvuruları gün itibari ile başlamış bulunmaktadır. Son başvurular ise 14 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 Memur Alımı Başvuruları Başladı!
Kredi ve Yurtlar Kurumu Mart ayının son günüde Devlet personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan memur personel eksikliğini tamlamak adına farklı illerde memur alımı yapacak. Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 kişilik boş kadro ile Yurt Yönetim Personeli alacak. Kadrolar Türkiye genelinde bir çok ile dağılmakta olup, kadroların, 601'i kadın ve 443'ü erkek olacaktır. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak olup adaylar, 2016 yılı B Grubu KPSSP3 puan türünden an az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvurular 05 Nisan 2017 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar başvurularını en geç 14 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aşağıdaki şartlara uygun adaylar başvurularını, son başvuru tarihi günü saat 23:59 a kadar Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı Online Başvuru Sistemi (//basvuru.gsb.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. 

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR:

Kredi ve Yurtlar Kurumu alım yapacağı boş pozisyon için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından düzenlenmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, herhangi bir suç hkümülülüğü bulunmamak, Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitimi veren yurtiçindeki veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurtdışındaki programlarının birinden mezun olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu söz konusu olmamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin 6 ncı fıkrasında belirtilen askerlik şartını taşımak şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun olan adaylar Kredi ve Yurtlar Kurumunun sözlü sınavına katılabilirler.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 22:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
züleyha
züleyha - 3 yıl Önce

e postaya doğrulama kodu gelmiyor.tekrar kayıt olduğumuzda da e postayı kayıtlıdır diye kullandırmıyor.

Mehtap
Mehtap @züleyha - 3 yıl Önce

Bende de aynısı oldu... Doğrulama kodu gelmedi

sezai
sezai - 3 yıl Önce

doğrulama kodu emaile gelmiyor ama gönderilmiştir yazılıyor yardımcı olurmusunuz.

sevinç
sevinç - 3 yıl Önce

ben yüksek lisans yapıyorum daha bitmedi tez aşamasındayım. başvuru formunda öğrenim durumu bölümü için yüksek lisans mı yoksa lisans mı yazacağım.

sibel
sibel - 3 yıl Önce

doğrulama kodu gelmiyor başvuru yapamadım

Hatice Atagul
Hatice Atagul - 3 yıl Önce

Benim adım Bayan Hatice Atagül. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 250,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 250.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Hatice Atagül'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin.

Whatsapp: +15184181390

E-posta yoluyla iletişim kurun: creditfinancierhome@gmail.com