KPSS Sınavına Bakılmaksızın 161 İtfaiye Memuru Alımı Yapılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alımı ilanına göre en az ilkokul diploması olan 107 itfaiye araç şoförü ve 54 itfaiye eri olmak üzere toplamda 161 İtfaiye memuru alımı yapılacağı açıklandı.

KPSS Sınavına Bakılmaksızın 161 İtfaiye Memuru Alımı Yapılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alımı ilanına göre en az ilkokul diploması olan 107 itfaiye araç şoförü ve 54 itfaiye eri olmak üzere toplamda 161 İtfaiye memuru alımı yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamanın detaylarında başvuruların 3 Eylül 2018 tarihinde biteceği belirlenirken, başvuruda bulunacak olan adayların başvurularını kişisel olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynaklarına giderek bizzat bulunarak yapması gerekmektedir.

BAŞVURUCAK ADAYLARDA İSTENİLEN ÖZELLİKLER

Başvuru yapacak adaylardan Antalya Belediyesi bazı şartlar talep etmektedir, bu şartlar şu şekildedir; başvuruda bulunacak adayların ilkokul, lise, ön lisans veya lisans mezunu olmaları, 18 ile 35yaş aralığında bulunmaları gerekmekte, psikoteknik belgesinin olması, askerlik ile ilgili ilişkisi olmaması ve C sınıfı ehliyeti bulunması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Madur
Madur - 2 yıl Önce

Sivilsavunma ve itfaiyecilik bölümlerini kaldırın artık bi işe yaramıyor. Bizde boşa okumuşuz öğrenmiş olduk.haram olsun hakkımız...

İtfaiye
İtfaiye - 2 yıl Önce

İlkokul ve lise mezunu alımı ne demektir o kadar üniversite mezunu ve bu mesleği okumuş insanlar varken

Mucahit varan
Mucahit varan - 2 yıl Önce

Bingöl alim olsun