KPSS Şartsız ve Düşük KPSS ile Kamu Kurumu İşçi, Memur Alımları!

Kamu kurumlarına kpss şartı olmadan yada düşük KPSS ile memur alımı yapılacak. İlanlar İŞKUR üzerinden ilan edildi. Adaylar bu ilanlara nasıl başvuru yapabilir. Başvuur şartları neler? Hangi kadrolarda alımlar devam etmekte. Tüm bu soruların cevabı haberimizde..

KPSS Şartsız ve Düşük KPSS ile Kamu Kurumu İşçi, Memur Alımları!

Türkiye İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına düşük KPSS ile yada KPSS şartı olmadan işçi, memur ve personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 15 kamu kurumuna başvurular devam ediyor. Adayların bu alımlar için gerekli olan şartlarda; 18 yaşını tamamlamış olmaları, 19 yaşından gün almış olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, eğitim düzeyinde okuryazar, ilkokul, lise yada lisans mezunu olmaları, gerekli olan sertifika programlarına sahip olmaları kura listesinden listede ismi bulunması şartları aranacak. Hangi kurumlara alımlar yapılacak?

1057 PERSONEL ALINACAK?

Çivril Belediyesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye taş kömürü kurumu, Amasra Taş Kömürü İşletmesi, Yenişarbademli Belediye Başkanlığı, Kadıköy Sulama Birliği Başkanlığı Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe Ve Koruların Bakımı) Türkeli Belediye Başkanlığı Bartın İl Özel İdaresi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erdek Belediye Başkanlığı Merkez ( Temizlik ) Edikli Belediye Başkanlığı Yakutiye belediye.bşk.(ana firma) Ayvacık Belediye Başkanlığı Muğla Emniyet Müdürlüğü / Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne alımlar yapılacak.

KADRO DAĞILIMI;

Alım yapılacak kadro dağılımı ise şu şekilde; Beden İşçisi (Temizlik) Madenci (Genel), Beden İşçisi (Genel), İş Makineleri Operatörü, Sanat Tarihçisi, Park temizlik işçisi, Park süpürücü, Tuvalet Temizlik Görevlisi, Garson (Servis Elemanı), Oyun Parkı Görevlisi, Aşçı, Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) Sıhhi Tesisatçı, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Kamyon Şoförü kadrolarında alımlar yapılacak Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İŞKUR e-şubeye giriş yaparak aşağıdaki ila numaralarını arama yapabilirsiniz.

Diğer personel alımlarından anında haber olmak için;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 12:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE