KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı - TÜİK Bünyesine

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (TÜİK) bünyesine en az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS şartı aranmaksızın personel alımları yapılmaktadır...

KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı - TÜİK Bünyesine

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde ilana çıkan Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı, yayımladığı ilanda; ilan şartlarına uyum sağlayan en az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS şartsız olarak işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirileceğini duyurdu. TÜİK tarafından yayımlanan bu personel alım ilanında adayların mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmaları beklenmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yer alacak mesleki bilgi ve nitelikleri taşıdıklarından emin olmaları gerekmektedir.

Mesleki gereklilikler

Soğuk mutfak aşçısı > En az 5 yıllık deneyim

Aşçı> En az 5 yıl deneyim
 
Tatlı ustası> En az 5 yıl deneyim
 
Aşçı yardımcısı> En az 2 yıl deneyim

Servis elemanı (Garson)> En az 2 yıl deneyim şartı

Bulaşıkçı> En az 2 yıl deneyim / En az ilköğretim mezunu

Başvurular ve diğer detaylar

Yayımlanan tüik işçi alımı ve tüik personel alımı için Soğuk Mutfak Aşçısı, Aşçı, Tatlı Ustası, Aşçı Yardımcısı, Servis Elemanı (Garson), Bulaşıkçı ve Temizlik Görevlisi kadrolarına yönelik ilanlar yayımlanmıştır. İlana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak ve 07/01/2019 -11/01/2019 tarihleri arasında Devlet Mah. Necatibey caddesi No: 114 Çankaya/ ANKARA adresinde bulunan Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı’na istenen belgeler elden teslim edilecektir. İlana yönelik tüm detaylara aşağıda yer alan kılavuz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İlan şartlarını taşımayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine alınamayacak ve ilan niteliklerine uygun olmadığı sonradan tespit edilen adayların da başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kılavuz> Tıklayınız

YORUM EKLE