KPSS B Kurumsal Kapsamında Ön Lisans TÜBİTAK Memur Alımı Başladı

TÜBİTAK bünyesine Ön lisans mezunu memur alımı yapacağını ilan etti. Peki başvuru şartları nedir? Nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar.

KPSS B Kurumsal Kapsamında Ön Lisans TÜBİTAK Memur Alımı Başladı

Resmi Gazete'nin 23 Eylül 2019 tarihli yayımlanmış olan yayımına göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amacı ile memur alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre alımlar ön lisans mezunları için geçerli olacak. Ayrıca söz konusu ilan için de başvuru süreci başladı.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK Memur ( KPSS - B Kurumsal ) kapsamında bünyesindeki memur ihtiyacı için 5 kişilik boş kadro ile Koruma ve Güvenlik Müdürlüğüne Ankara ilinde Koruma Memuru alımı yapacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

TÜBİTAK memur alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Silahlı Özel güvenlik sertifikası sahibi olmak, Vardiyalı çalışma ve gece çalışmaya engel herhangi bir durum olmamak, Alım yapılacak olan Ankara ilinde ikamet ediyor olmak, En az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek ve 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

TÜBİTAK memur allımı için başvuru süreci başladı. Söz konusu ilan 23 Eylül 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularına ilanın yayımlandığı gün itibari ile başlayabilmektedir. Bu kapsamda başvurular 23 - 27 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olup 00005172965 numaralı iş ilanı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

YORUM EKLE