KPSS 60 Puanla Kadın-Erkek İtfaiyeci Alımları Başlıyor! Lise, Önlisans

Yayımlanan ilan kapsamında KPSS 60 puan üzerinden kadın ve erkek itfaiyeci alımları gerçekleştirilecektir. Bu alımlara yönelik detaylar haberimizde...

KPSS 60 Puanla Kadın-Erkek İtfaiyeci Alımları Başlıyor! Lise, Önlisans

Belediyeye KPSS 60 puan baraj şartı üzerinden kadın veya erkek itfaiyeci alımları yapılmakta olup, ilan yayımlanmış durumdadır. Yayımlanan ilanlarda, Lüleburgaz Belediyesi bünyesine, lise ve önlisans eğitim düzeyleri üzerinden itfaiyeci alımlarının yapılacağı duyurulmuştur. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların, ilan şartlarını taşıması ve belirtilen bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış, T.C vatandaşı olan, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyan, sağlık problemi bulunmayan, itfaiyeci mesleğinin gerektirdiği niteliklere sahip olan, boy, kilo ve yaş şartlarına uygun, belirtilen vücut endeksine sahip olan, kamu zararına bir faaliyette yer almamış, mesai saatlerine özen gösteren, mesleğinin bilincinde olan, askerlik hizmetini tamamlamış, C sınıfı sürücü belgesine sahip, temsil yeteneği ve iletişim gücü yüksek olan, takım çalışmasına yatkın olan, belirtilen ek nitelikleri karşılayan kişiler olması gerekli görülmektedir.

Başvurular ve diğer detaylar

Başvuru yapacak adayların, başvurularda istenen belgeleri 04.02.2018 - 08.02.2019 tarihleri arası (08:30-12:30/13:30-17:30 arasında) Belediyenin Tek Masa Hizmet Birimine kayıt yaptırdıktan sonra; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurularda istenen belgelere yönelik bilgilendirme aşağıda yer alacaktır. Yapılan başvuruların ardından sözlü sınava katılmayı hak eden adaylar 12.02.2019 tarihinde kamuoyuna belediyenin websitesi üzerinden duyurulacaktır.

Yayımlanan ilana yönelik tüm duyurular belediyenin websitesi üzerinden kamuoyuna aktarılacaktır. İlan şartlarına uygun adaylar, ilanlara başvurularını belirtilen şekillerde gerçekleştirebilirler. Daha fazla bilgi ve detay için belediyenin websitesini ziyaret edebilir, iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Kılavuz için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 00:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADANALI
ADANALI - 3 yıl Önce

HAYIRLI GÜNLER ÖGRENCİİM ASKERLİĞİM TECİLLİ UZUN BİR SÜRE BAŞVURMA ŞANSIM OLABİLİRMİ KPSS PUANIM 69 OLMAK ÜZERE

11
11 @ADANALI - 3 yıl Önce

şahsen başvurabiliyorsan şansını dene