KPSS 2018/2 Merkezi Atamaları İçin Tercihler Sonlanıyor! Tercihlerde Son Gün

KPSS 2018/2 merkezi atamaları için adaylara tanınan takvimin sonuna yaklaşıldı. 20 Aralık 2018 tarihi itibariyle KPSS tercihlerinde son güne girildi...

KPSS 2018/2 Merkezi Atamaları İçin Tercihler Sonlanıyor! Tercihlerde Son Gün

KPSS TERCİHLERİNDE HEYECANLI BEKLEYİŞ YENİDEN BAŞLAYACAK

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanları üzerinden yapılacak merkezi atamalar için adayların heyecanlı bekleyişleri son bulmuş, puanlar üzerinden tercih işlemlerinin ne zaman yapılacağı kamuoyuna aktarılmıştı. ÖSYM tarafından yapılan açıklamayla başlatılan tercih süreci için sona yaklaşıldı. Tercih sürecinin bitmesiyle beraber adaylar tercih sonuçlarının açıklanmasını bekleyecekler.

KPSS TERCİHLERİ SONLANIYOR

Milyonlarca vatandaşın uzunca sürelerdir beklediği KPSS 2018/2 tercih işlemleri için takvimde sona gelindi. ÖSYM tarafından 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında alınacağı belirtilen KPSS 2018/2 merkezi atama tercihleri için bugün saat 23.59' a kadar adaylar tercihlerini gerçekleştirebileceklerdir. Adayların gün içerisinde tercih işlemlerini tamamlayıp, tercih listelerini onaylamaları gerekmektedir. Tercih listelerini henüz oluşturmayan ziyaretçilerimizin yarın gün içerisinde mutlaka tercih işlemlerini sonlandırmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Tercih işlemleriyle alakalı kafanıza takılan soruları bizlere sitemiz isinolsa.com üzerinden sorabilirsiniz. Yorumlar kısmından ya da sosyal medyada tercih sürecini doğru yürütebilmek amacıyla açtığımız Facebook grubumuz üzerinden, diğer adaylarla tanışabilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. 2018 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde memuriyetin önemli adımlarından olan kpss 2018 ve kpss tercihleri konusunda merak ettiğiniz tüm noktalarda, grubumuzda yer alan ekip arkadaşlarımızdan ya da diğer adaylardan bilgi alabilirsiniz. Kamuya yapılacak memur alımları için merkezi atama sürecinin heyecanlı bekleyişi içerisine gireceğimiz şu günlerde, tüm ziyaretçilerimizin hayal ettikleri kadrolara ulaşmalarını ve atanmalarını umut ediyoruz. Umuyoruz ki hakedenler, hakettikleri memuriyet kadrosuna biran önce kavuşurlar.

Facebook grubumuz > Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 08:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
X
X - 3 yıl Önce

Mesela hemşire olan biri kykya memur olarak atandığında hemşireliği düşer mi?

Burcu
Burcu - 3 yıl Önce

Mesela hemşire olan biri kykya memur olarak atandığında hemşireliği düşer mi?

SIRADAKİ HABER