KKK Bünyesine Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek

Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinin memur ihtiyacını gidermek üzere çeşitli genel nitelikler dahilinde sivil memur alımı gerçekleştirecek.

KKK Bünyesine Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek

KKK Bünyesine Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek

Kara Kuvvetleri Komutanlığı memur alımı yapacak. Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinin memur ihtiyacını gidermek üzere Sivil Memur alımı gerçekliştirecek. Sizde Kara Kuvvetleri Komutanlığı ailesine sivil memurluk pozisyonunda yer almak için alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyiniz. 

Genelkurmay Başkanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığının merkez ve bağlı taşra teşkilatı ihtiyacı için "Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik" hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi açıktan atama yoluyla sivil memur temini yapılacaktır.

Ön başvuru, başvuru, kayıt-kabul ve sınavlar TABLO-1'deki faaliyet takvimine uygun olarak icra edilecektir. Ön başvurular, www.kkk.tsk.tr/PersonelTemin/Pertem.aspx Genel Ağ (internet) adresinden 14 Temmuz-12 Ağustos 2015 (Saat 17.00'a kadar.) tarihleri arasında alınacaktır.

Yeni Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız...

Başvuru kılavuzu (Başvuru yapmadan Önce mutlaka Okuyunuz)

Faaliyet takvimi

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 5 yıl Önce

Valla arayipta bulamadiginiz adam benim 5 yılda Türkiye de ne kadar pislik varsa temizlerim çökertiriz hep beraber bana rastlayan olay kimseye rastlanmaz altın madalya takarsiniz valla bana birde yakalatirim nerde ne varsa size

ilyas
ilyas - 5 yıl Önce

Begendim, kendime ve fizigime guveniyrm; isterim kkk.na hizmet vermek canla baş isterim...

Erhan cengiz
Erhan cengiz - 5 yıl Önce

görevadamıyım

Erhan cengiz
Erhan cengiz - 5 yıl Önce

buişseviyorum vatanımı seviyorum