Kamu Kurumlarına 13 Bin 569 Memur Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamu kurumlarına 13 bin 569 memur personel alımı yapılacak. Askeri ilanlar, daimi ve geçici işçi alımları ve memur alımları başvuru şartlarını ve diğer detayları aktarıyoruz.

Kamu Kurumlarına 13 Bin 569 Memur Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamu kurumlarına 13 bin 569 memur personel alımı yapılacak.

Kamu kurumlarına askeri personel alımı, işçi alımı ve personel alımları için yeni ilanlar açıklandı. Adayların farklı eğitim düzeylerinde başvuru yapabilecekleri alımlar için detaylar belli oldu.

2 Şubat tarihinde açıklanan ilanlara göre Vakıflar Genel Müdürlüğüne 2 işçi alımı, TÜBİTAK'a 3 farklı ilan ile farklı kadrolarda 76 personel alımı yapılacak. Diğer yandan Milli Savunma Bakanlığına sözleşmeli er alımı için ilanlar açıklandı ve 13 bin askeri personel alımı için başvuru süreci duyuruldu. Kamu gözetim muhasebe ve denetim standartları kurumuna 15 uzman yardımcısı, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine 387 personel alımı yapılacak. Bu ilanlarda istenilen genel başvuru şartları neler?

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

T.C. vatandaşı olmaları, yaş şartında 18 yaşını tamamlamış, 19 yaşından gün almış olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, yaş şartlarında üst yaş şartını taşımaları, adayların KPSS sınavlarından ilgili puan türlerinden baraj puanı almış olmaları, başvuru özel şartlarını taşımak son başvuru tarihinden önce başvuruları tamamlamak gerekmektedir. İlanlara erişim için işin olsa sitemiz üzerinden 

Askeri personel alım

İşçi alım ilanları

Memur alımları

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 22:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE