İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Memuru Alım İlanı

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için 42 kişilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Memuru Alım İlanı

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 657 sayılı devlet memurları kanuna göre 42 kişilik boş kadro ile zabıta Memuru alımı yapacağını belirtti. Adayların kadro derecesi 8. derece olarak belirtilmiş olup başvuru şartları ve başvıuru bilgileri aşağıdaki gibidir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi alım yapacağı Zabıta Memuru adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgis bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir Ön Lisans Programından mezun olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Daha önce görev yaptığı kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, Erkeklerde 167 cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi Zabıta memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylar, 06 Ağustos 2018 tarihinde başvurularına başlayabilirler. Buna göre adaylar en geç başvurularını 10 Ağustos 2018 tarihine kadar en geç saat 17:00 a kadar istenilen belgeler ile birlikte İstanbul Zeytinburnu Belediyesi yazı işleri Müdürlüğüne şahsen başvur uyapmaları gerekmektedir. Bunun dışında yapılacak Posta yolu veya herhangi başka bir şeikilde başvurular kabul edilmeyecektir. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 10:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat yigiit
Ferhat yigiit - 3 yıl Önce

Neden hep önlisans? Okumuş zabıta mi olur?

sevcan
sevcan - 3 yıl Önce

yıllarca yerel yönetimden alım olmasını bekledik, şimdi de 30 yaş sınırı koyuyorlar, emeklerimize yazık, yıllarca kendi adıma söyleyeyim mağdur olduk. 81.560 puanım var ve kendi bölümümü tercih edip atanamıyorum

veysel
veysel - 3 yıl Önce

neden 70 kpss puanı

Yasemin
Yasemin - 3 yıl Önce

Ya ben o zaman ortaöğretim sınavına girmiştim şu an ön lisans mezunuyum olmaz mı ki yaa :(

ezgi
ezgi - 3 yıl Önce

bütün şartları tam boy m bı 60 değil bi 55 o sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz

ezgi
ezgi - 3 yıl Önce

boyum bı 55 bı 60 boy aranıyor acabA SIKINTI OLUR MU BAŞVURU YPSAM YARDIMCI OLUR MSNUZ

SIRADAKİ HABER