İstanbul Kadıköy Belediyesine Personel Alımı İçin 6 Ağustos Son Gün!

İstanbul Kadıköy Belediyesine tabip alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 6 Ağustos tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor. Başvuru detayları neler?

İstanbul Kadıköy Belediyesine Personel Alımı İçin 6 Ağustos Son Gün!

İstanbul Kadıköy Belediyene yapılacak olan personel alım ilanına başvurular için son gün. 

Devlet Personel Balkanlığından yapılan duyuruda; Kadıköy Belediyesinde istihdam edilmek üzere 5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. maddine göre tam zamanlı olarak Tabip alımı yapılacak. Adaylar sözleşmeli personel alımında başvuru şartları neler aktarıyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı devlet memurları kanununda 48. maddede belirtilen genel şartları taşımaları, hali hazırda başka bir kurumda sözleşmeli olarak görev yapıyor olmamaları, görevi için mecburu bir hizmetin bulunmaması eğitim şartlarını taşımaları gerekiyor. 

Başvurular Kadıköy İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılması isteniliyor. Son başvuru tarihi ise 6 Ağustos tarihi saat 16:30 a kadar tamamlanacak. Buna göre başvurularda başvurusu kabul edilen adaylar 10 Ağustos tarihinde mülakat sınavına alınacaklar.

İlan detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 10:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE