İŞKUR'dan Binlerce Lise Mezununa İş İstihdamı! Başvuru Şartları Nedir?

Türkiye İş istihdam kurumu İŞKUR son 10 yıl içerisinde ilköğretim'den doktora'ya 7,5 milyon kişiye is istihdamı sağladı. Gerek yaptığı iş istihdam projeleri ile gerekse normal çalışma stili ile Türk vatandaşlarının iş arayış kalbi olarak nitelendirilen İŞKUR lise mezunları için de binlerce büro memuru işi yayımladı.

İŞKUR'dan Binlerce Lise Mezununa İş İstihdamı! Başvuru Şartları Nedir?

İŞKUR her gün binlerce insana iş istihdamı sağlanıyor. 2017 yılından bu yana ise ortalama bir milyon insana iş istihdamı sağlandığı İŞKUR verileri içerisinde yer alıyor. Bunların içerisinde ise en uygunu lise mezunları için çeşitli illerde yayımlanan büro memuru işi ilgi gördü. İş arayanlar için İŞKUR' a nasıl başvuru yapılır?, ilanları nasıl inceleyebiliriz?, lise mezunları için en uygun ilanlar nelerdir? haberimizde bunu inceleyeceğiz.

BÜRO MEMURU İŞ İSTİHDAMINDAN FAYDALANMAK İÇİN GEREKEN ORTAK ŞARTLAR NELERDİR?

Adayların İŞKUR üzerinde yayımlanan Büro PerSOneli alım ilanlarına başvuru yapabilmeleri için, T.C vatandaşı olmak ,Güvenlik soruşturması tarafından herhangi bir olumsuz sonuç oluşturmamış olmak , İş ilanı yayımlayan kurumun özel şartlarına sahip olmak, En az lise mezunu olmak (Önlisans, lisans mezunları alımlarında ise iş detaylarında belirtilir), Office programına hakim olmak, İstenilen yaş aralığını karşılamış olmak, Güler yüzlü olmak ve çalışmak için sağlık sorunlarının bulunmaması gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Lise mezunu Türk vatandaşların masa başı en ideal iş istihdamların dan biri olan büro memuru alımlarını İŞKUR'un resmi Web sitesinde inceleyebilir ve size uygun olan iş ilanlarının aşağısında bulunan BAŞVUR butonuna tıklayarak başvurunuzu hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz. İlgili ilanlara ulaşmak için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Sayfası

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 22:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat yavuz
Murat yavuz - 2 yıl Önce

Büro memuru lise nitirdi muhasebe bitirdi yardimci olursanz seviniriz