İŞKUR'da Yayımlandı: 3200 Büro Memuru Alınacak!

iŞKUR aracılığıyla yayımlanan 3200 büro memuru alımında adayların dikkat etmesi gerekenler, başvuru koşulları ve çok daha fazlasına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

İŞKUR'da Yayımlandı: 3200 Büro Memuru Alınacak!

Milli İstihdam Seferberliği Programı dahilinde, kamuya yapılan memur alımları ve özel sektör memur alımları devam ediyor. Çok sayıda pozisyon için yayımlanan memur ve personel alımlarında adaylarda aranacak şartlar ve diğer nitelikler de bu ilanlar dahilinde duyurulmaya devam ediyor. Türkiye geneli olarak yapılan memur alımlarında, başvuruları başlayan ilanlar, sonlanacak ilanlar ve çok daha fazlasına isinolsa.com sitemiz üzerinde yer vermeye gayret ediyoruz. Yayımlanan en son ilanları da bu bağlamda sizlere ulaştırıyoruz. Memur alım ilanlarına ulaşmak ve çok daha fazlası için takipte kalmayı unutmayınız.

3200 Büro Memuru alımı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan büro memuru alımında, adaylarda aranacak ortak özellikler; T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, askerlik hizmetini yapmış ya da en az 2 yıllık süreyle tecil ettirmiş olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, kendisine verilen görevi yerine getirecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak gibi özelliklerdir. İlanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Yürütülen memur alımlarında adayların aranan şartlara ve niteliklere dikkat etmeleri gerekli görülmektedir. İlan şartlarını taşımayan ya da uygun olmadığı sonradan anlaşılan adayların, ilgili hakları geçersiz kılınacaktır. Başvurularda problem yaşamamak için İŞKUR danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması önerilmektedir. İlanlara başvurmak isteyenler ilgili son başvuru tarihlerine yine aşağıdaki bağlantılar üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilirler.

Tüm ilanları görüntülemek için TIKLAYINIZ

Facebook grubumuz: TIKLAYINIZ

iOS uygulamamız: TIKLAYINIZ

Android uygulamamız: TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
abit
abit - 2 yıl Önce

peki ilanı arıyorum bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Oktay Yesil
Oktay Yesil - 2 yıl Önce

Iskurda yayimlanan 3200 buro memuru alimlari ne zaman basliyor.Basvurmak istiyorum.

edo
edo - 2 yıl Önce

başvurular ne zaman başlayacak bilen varmı

Ali
Ali - 2 yıl Önce

İş bulamıyorum 48yaşındayım özürlüyüm 3çocuhum var evim kira o iş iş iş çalıimak

vbbbb
vbbbb - 2 yıl Önce

Özel firmalar

Filİz
Filİz - 2 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabiliriz... Yardımcı olun lütfen