İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Memur Alınıyor! İlan Yayımlandı (Güncel İlanlar)

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara ek olarak memur pozisyonu için de çok sayıda kurum ve işletme bünyesine personel alımları yapılmaktadır.

İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Memur Alınıyor! İlan Yayımlandı (Güncel İlanlar)

Gün içerisinde çok sayıda ilan yayımlayan ve hergün mevcut ilan sayısını arttıran İŞKUR, birçok işletme ya da kuruluşta görev yapmak üzere memur pozisyonunda çalışacak adaylara yönelik ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda adayların taşıması gereken şartlar ve detaylar belirtirken, ek koşullara da uygun olması istendi. İŞKUR üzerinden zaman zaman memurluk ya da farklı pozisyonlarda memur personel alımları gerçekleştirilmektedir. Yayımlanan bu ilanlarda da memur alımı yapılacak olup, adayların başvuruları alınmaya başlanmıştır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilana yönelik bilinmesi gerekenleri, memur alımı için adayların taşıması gereken ortak şartları ve diğer detayları haberimizde aktarıyor olacağız.

Çok sayıda memur alımları gerçekleştiriliyor

Şuan itibariyle yaklaşık 34 bin kişilik iş ilanı yayımlayan İŞKUR açık iş ilanları sayfasında, memur pozisyonunda görev almak isteyecek adaylar için de personel alımı yayımlanmıştır. İlgili ilana başvuracak olan adayların, kamu zararına faaliyette yer almamış olmaları, disiplinsizlik suçu nedeniyle görevinden uzaklaştırılmamış olmaları, belirtilen bölümlerden ya da dengi okullardan mezun olmaları, takım çalışmasına yatkın olmaları, iletişim becerileri gelişmiş, temsil ve muhakeme yeteneklerinin güçlü olması, askerlik hizmetlerini tamamlamış olması, sağlık problemlerinin bulunmaması, kendilerine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmaları, güleryüzlü ve memnuniyet odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olmaları, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmaları gibi ortak şartlar üzerinden alımları sağlanmaktadır. İŞKUR açık iş ilanları sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara erişmek için memur kelimesi üzerinden arama yaparak, başvurulara dair bilgiler edinilebilir, başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir durumdadır.

YORUM EKLE