İŞKUR Kamu Kurumlarına 46 Personel Alımı Yapacak. (Polisevi, Belediye, Öğretmenevi)

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamu kurumlarına normal personel alım statüsünde 46 görevli alacak. İstihdam edilecek olan İŞKUR ile memur alımlarında başvuru şartları neler? Nasıl başvuru yapılacak?

İŞKUR Kamu Kurumlarına 46 Personel Alımı Yapacak. (Polisevi, Belediye, Öğretmenevi)

Türkiye İş Kurumu Türkiye genelinde kamu kurumlarının personel ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda personel alım ilanı yayımladı. 

Yapılan alımlarda polis evi müdürlülükleri, Belediye Başkanlıkları ve Öğretmenevi ve Üniversiteler bulunmakta. İŞKUR memur ve personel alımlarına başvurular nasıl yapılacak? Başvurulara ilişkin detaylar neler?

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamu kurumlarına normal personel alım statüsünde 46 görevli alacak. Öğretmen evlerine yapılacak alımlarda aşçı  yardımcısı, temizlik görevlisi, garson, resepsiyon görevlisi gibi alımlar bulunuyor. Belediyelere yapılacak alımlarda ise sıhhi tesisat işçileri, insansız hava aracı pilotu, mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına ise tarım işçileri ile hayvan yetiştiricileri alınacak. Polisevi Müdürlüklerine yapılacak alımlarda pide ustası, döner ustası gibi pozisyonlarda personel istihdam edilecek.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Adayların başvurular için İŞKUR e şube giriş yapmaları ve işyeri türü(kamu), kişisel durum (normal), çalışma periyodu (daimi) seçimlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 08:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal
Cemal - 3 yıl Önce

İş bulana kadar işsizlik maaşı ödemeli, Avrupa usulü. Yoksa insanlar suça itiliyor yazık.

Şevket
Şevket - 3 yıl Önce

Ben büro işinde hafif işlerde çalışmak istiyorum

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapacaz hicbir bilgi yoktur

Abdullah bilyay
Abdullah bilyay - 3 yıl Önce

Belediye temizlik işinde çalışmak isterim

Gülay
Gülay - 3 yıl Önce

Torpil torpil ötesi yok gibi

SIRADAKİ HABER