İŞKUR Aracılığıyla Belediyelere İlkokul Mezunu Memur Alımı Yapılıyor! İşte Yeni İlanlar

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan binlerce kişilik özel sektör ilanının yanı sıra kamuya Belediye Başkanlıklarına da memur personel alımı gerçekleştirilmektedir. İşte yeni memur alımları ve detaylar...

İŞKUR Aracılığıyla Belediyelere İlkokul Mezunu Memur Alımı Yapılıyor! İşte Yeni İlanlar

İŞKUR üzerinde binlerce farklı meslek grubu için memur personel alımları yürütülmektedir. Yayımladığımız haberlerde bunları dile getirmeye çalışmış, sizlere aktarmıştık. Şuan itibariyle İŞKUR üzerinde yayımlanan 49 bin kişilik memur personel alım ilanı bulunuyor.Bu ilanların bir kısmı özel sektör, bir kısmı ise kamu ilanlarından oluşuyor. Yayımlanan özel sektör ilanlarının dışında, kamuya yapılan kamu grubu memur alımlarını da sizlere ulaştırmak amacıyla tüm ilanları derleyip bir araya getirdik. İŞKUR aracılığıyla şuanda belediyelere çok sayıda memur alımı yapılmaktadır. En az ilköğretim mezunu olan adayların başvurabileceği ilanlara yönelik başvuru detayları ve pozisyonlara aşağıdan erişim sağlamak mümkündür.

Hangi pozisyonlara alım yapılıyor?

En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabildiği ilanlarda; Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Toprak İşleme İşçisi, Diğer Arşivciler Ve Sorumluları, Vidanjör Operatörü, Yaş Boya Ustası/Operatörü, Su kanalı işçisi, Satın Alma Görevlisi, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Garson (Servis Elemanı), Kantin Görevlisi, Bilgisayar İşletmeni (Operatörü)(Ağ İşletmeni (Bilişim Teknolojisi)), Fotoğraf Makinesi Ve Video Kamera Tamircisi gibi pozisyonlara yönelik alımlar gerçekleştirilmektedir. İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden yürütülmektedir. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden işyeri türünü kamu olarak seçip aratarak, tüm ilanlara ve detaylarına ulaşıp, başvuru yapabilirsiniz... İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla yapılan başvurularda hak kayıplarının önüne geçilmektedir. Bireysel olarak başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını online olarak kurumun resmi web adresi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için: Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar
Yaşar - 2 yıl Önce

sağlık bakanlığına başvuru yaptık bisonuç alınmamıştır

hasan
hasan - 2 yıl Önce

hani nerde vezirköprüde hiç alım yok biran önce alınsak işsiz boş geziyoruz