İŞKUR Aracılığı İle KPSS Şartı Olmadan 100 Memur ve İşçi Alınıyor

Mersin İli Tarsus İlçesi Belediye Başkanlığı'nda çalışacak 100 memur ve işçi alımı yapılacak. KPSS şartı olmadan yapılacak alımlar noter huzurunda kura usulü ile belli olacak.

İŞKUR Aracılığı İle KPSS Şartı Olmadan 100 Memur ve İşçi Alınıyor

İŞKUR 8 Ağustos'ta yayınlanan Mersin İli Tarsus İlçesi Belediye Başkanlığına 100 kişilik KPSS olmadan memur ve işçi alımı yapacak. Açıklanan ilanına göre alım yapılacak pozisyona göre değişme şartı ile ilkokul mezunları ya da lise mezunları başvuru yapabilecek. Başvurular Online olarak ve Belediye Binasında ile gerçekleşecek. Yapılacak alımlar ile ilgili tüm bilgileri haber içeriği bizde bulabilirsiniz

Mersin İli Tarsus İlçesi Belediye Başkanlığı'na alınacak personeller için İŞKUR üzerinden online başvuru başladı. KPSS şartı olmadan memur ve işçi alımı yapılacak.

ONLİNE BAŞVURU YAPILABİLECEK

Memur ve işçi alımı için başvurular online olarak ya da şubelerden yapılabilecek. Belediye personel alımları 17 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek. Beden işçisi için 78 kişi başvuru yapılabilir. En az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Elektrikçi için 3 kişi ilkokul ya da lise mezunu olması gerekiyor. Elektrik Ark kaynakçısı için 2 kişi başvuru yapabilir. Marangoz için 2 kişi için başvuru yapabilir. Kamyon şoförü için 2 kişilik en az İlköğretim mezunu E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekiyor.

NOTER HUZURUNDA KURA YAPILACAK

Mersin İli Tarsus İlçesi Belediye Başkanlığına alınacak olan memur ve işçiler noter huzurunda çekilecek kura sonucunda belli olacak. Noter kurası 12 Eylül 2018 tarihinde Tarsus Belediyesi'nde çekilecek kural saati 14 ile 15 saatleri arasında gerçekleşmiş olacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını İŞKUR Başvuru ekranı olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapacaklarıdr. Buna göre  Beden işçisi 78 kişi için 00004589071, Elektrikçi 3 kişi için 00004589559, Elektrik ark kaynakçısı 2 kişi 00004589582 ve Marangoz 2 kişi için: 00004589658 numaraları ile başvuru ekranına ulşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 09:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE