İş Bankası Bölgesel Memur Alımı

İş Bankası Bölgesel Memur Alımı 02 KASIM 2014 BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası Bölgesel Memur Alımı

İş Bankası Bölgesel Memur Alımı

02 KASIM 2014 BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ İş Bankası Bölgesel Memur Alımı yapıyor. Sizde İş Bankasında Memur olarak çalışmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. İş Bankası Ankara ve Manisa bölgelerinde bulunan şubelerine memur alacaktır. Ankara Bölgesinde, Ankara Şehiriçi, Ankara Beypazarı, Ankara Kazan, Çankırı şehiriçi, Çankırı Ilgaz ve Kırıkkale Keskinde memur Alacak. Manisa Bölgesinde ise, Manisa Ahmetli, Manisa Gördes, Manisa Kula da Memur Alacak. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerden, İşe alım sürecine, Başvuru bilgilerine, Sınav Bilgilerine ve başvuru koşullarına ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İŞE ALIM SÜRECİ: Memur alım süreci Başvuru  Genel Yetenek Testi  Mülakat  Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

BAŞVURU: Sınava başvurular 23 Ekim 2014 Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

SINAV: Sınav Yöntemi: Sınavın ilk aşaması “Genel Yetenek Testi”dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır. Sınav Tarihi ve Yeri: Sınav 02 Kasım 2014 Pazar günü ANKARA ve MANİSA illerinde yapılacaktır.

Sınav Davetleri:Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 27 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

BELGE HAZIRLAMA: Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak  02 Kasım 1984 ve sonrasında doğmuş olmak  Ankara, Çankırı, Kırıkkale ve Manisa illerinde ikamet ediyor olmak3  Kamu haklarından yoksun bulunmamak  Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak  Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak  Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 30 Kasım 2015 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak  Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)  Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak 02 Kasım 2014 tarihi itibariyle, üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmuş olmak (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)

YORUM EKLE