İş Bankası 4 Bölgede Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

İş Bankası kendi sitesindeki yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan memur personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı bölgelerde çok sayıda memur alımı yapacak.

İş Bankası 4 Bölgede Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!
İş Bankası Sınav duyurusu ile bir çok banka memuru olmak isteyen adayın yüzünü güldürü. Günlerdir beklenen ilanları İş Bankası kendi resmi internet sitesinde duyrdu!  İş Bankası Bursa Bölgesi, Kayseri Bölgesi, Koaeli Bölgesi, Tekirdağ bölgesi sınav ile çok sayıda memur alacak. 

Tekirdağ Bölgesi : İş Bankası 26 Nisan 2017 tarihinde yapacağı sınav ile Edirne (İpsala, Uzunköprü), Kırklareli (Vize) ve Tekirdağ’da (Çerkezköy, Hayrabolu, Saray) da bulunan şubelerine çok sayıda memur alımı yapacak. 

Bursa Bölgesi : Bursa bölgesindeki şubelerindeki memur ihtiyacı için 22 Nisan 2017 tarihinde memur alımı sınavı gerçekleşitrecek. İş Bankası, Bilecik, Bursa (Gemlik, İnegöl, Karacabey, Kestel, Mustafakemalpaşa), Kütahya ve Yalova’da bulunan şubelerine memur alacak.

Kocaeli Bölgesi:  İş Bankası kendi sitesindeki yaptığı duyurusuna göre Bartın (Ulus), Kocaeli (Gebze) ve Sakarya’da (Akyazı) bulunan şubelerindeki memur personel eksikliğini gdermek amaçlı, 26 Nisan 2017 tarihinde memur alımı sınavı düzenleyecek.

Kayseri Bölgesi: Kayseri bölgesindeki şubelerindeki memur personel eksikliğini gdermek amaçlı İş Bankası 22 Nisan 2017 tarihinde memur alım sınavı düzenleyecek. İş Bankası, Kayseri (Yahyalı), Nevşehir (Derinkuyu), Niğde, Sivas ve Yozgat’ta (Boğazlıyan, Sarıkaya) da bulunan şubelerine alım yapacak. 

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR:

İş Bankası alım yapacağı memur adayları için adaylardan, Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, herhangi bir zorunlu hizmet borcu olmamak, sağlık durumu yönünden Türkiyenin her yerinde görev yapmasına sağlık durumu elverişli ve bir rahatsızlığı bulunmamak, affa uğramış bile olsa herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylar, başvurularını gerçekleştirebilirler. 

BAŞVURULAR NEREYE VE NE ZAMAN YAPILACAK?

İş Bankası sınav ile memur alımı ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, Bursa ve Kayseri Bölgeleri için en geç 16 Nisan 2017 tarihinde ve Kocaeli ve Tekirdağ Bölgeleri için en geç 18 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Sınav ile ilgili ve tüm davet ve duyurular İş Başvuru Formunda yer alan “Başvuru Durum Takip” alanından yapılacaktır. Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İş bankası Açık Pozisyonlar için : https://goo.gl/UG6smF
Hemen Başvuru Yapmak İçin: https://goo.gl/OPkvVq

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE