İlköğretim ve Lise Mezunu 3274 Memur Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı!

Devlet Personel Başkanlığından son dakika bir açıklama ile 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununu ile ilköğretim mezunu 3274 memur alımı başvuru süresi uzatıldı. İşte detaylar..

İlköğretim ve Lise Mezunu 3274 Memur Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı!

Devlet Personel Başkanlığı  2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununu ile ilköğretim mezunu 3274 memur alımı başvuru süresi 14 Aralık tarihinde son bulacağını aktarmıştık. Detaylar için tıklayın. Devlet Personel Başkanlığından yapılan son dakika açıklamasını detaylarını aktarmak istiyoruz.

SON BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI!

Devlet Koruması altında gençler içinaçılan tercih başvurularında süre uzatıldı. 2828 sayılı sosyal hizmetler kanunn ek 1 . maddesinde göre istihdam edilecek olan ilköğretim mezunu 3274 memur alımı başvuruları 17 Aralık tarihine kadar devam edecek.

DPB'DEN AÇIKLAMA;

Devlet Personel Başkanlığından yapılan açıklamada "Hak sahiplerine ulaşılarak tercih yapacak aday sayısını artırmak ve hak sahiplerinin kılavuzu inceleyebilecekleri zamanı uzatarak tercihlerini hatasız bir şekilde yapabilmelerine imkan sağlamak üzere daha önce 14 Aralık 2018 Cuma günü 23:59 da sona ereceği belirtilen tercih işlemleri için son başvuru süresi 17 Aralık 2018 saat 23:59 olarak değiştirilmiştir." denildi.

Eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olan adaylar hizmetli kadrosuna başvuru yapabilecek. Lise mezunu adaylar ise eknisyen, Hemşire kadrolarına, Memur, Tekniker, Yönetim Görevlisi kadroları için önlisans mezunu, lisans mezunu adaylar istatistikçi, vukat, Fizyoterapist, Öğretmen, tercüman, Mühendis, Antrenör, İşçi, Eczacı, Ebe, Diş Hemiki olarak tercih yapabilecekler. 

İlan detayları için tıklayın

Yayımlanacak diğer Personel Alımı ilanlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması ve facebook gurubumuz üzerinden bizleri takip ederek anında bildirim alarak takip edebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 22:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamet ergin
Hamet ergin - 2 yıl Önce

is istiyorum