İlanlar DPB'de Yayımlandı! KPSS B Kurumsal Memur Alımı Yapılıyor

Memur alımı başvuruları devam ediyor.Son zamanlarda yayımlanmış olan ilanlara göre KPSS B Kurumsal memur alımı yapılacak. İşte şartlar ve detaylar.

İlanlar DPB'de Yayımlandı! KPSS B Kurumsal Memur Alımı Yapılıyor

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yayımlanmış olan duyurulara göre kamuya KPSS B kurumsal memur alımı yapılacak. Bu kapsamda başvurular başvurular başladı ve adayların söz konusu ilanlara başvuru yapabilmeeri için öncelikle beliritlen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. haberimizden alım yapacak kuruma ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

KPSS B KURUMSAL MEMUR ALIMLARI:

İLANLARIN DETAYLARI:

TÜBİTAK farklı iki ilan iler memur alımı yapacağını belirtti. bu kapsamda TÜBİTAK Marmara Araştırma merkezine ( MAM ) bağlı kurumsal gelişim başkanlığı ( BYKG ) bünyesinde görev yapmak üzere 1 kişilik kadro ile uzman / uzman yardımcısı alacak.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezine ( BİLGEM ) bağlı iş geliştirme başkan yardımcılığı ( İGBY ) bünyesinde eksikliği karşılamak üzere 56 kişilik kadro ile Ar-Ge personeli ( araştırmacı-teknik ve destek - teknisyen ) alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK personel alımlarına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranıyor. Bu bağlamda adayların, Türkiye Cumhuriyeti atandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış ve alım yapılacak pozisyonlarda belirtilen özel şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK personel alımı başvuruları geçtiğimiz gün başladı ve hala devam ediyor. Adaylar başvurularını en geç 22 Temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. başvurular kurumun internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. 

TÜBİTAK ilanlarına ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 22:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE