İlan Bekleyenler Dikkat! Büro Memuru Alımları Başladı, Başvurular Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan büro memuru alımları için başvuru süreçleri başlamış durumdadır. Yayımlanan büro memuru alımı için başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizde değiniyoruz...

İlan Bekleyenler Dikkat! Büro Memuru Alımları Başladı, Başvurular Alınıyor

Binlerce kişilik büro memuru alımı yapılıyor. İŞKUR aracılığıyla özel sektör ve kamu işletmelerine bağlı kuruluşlara büro memuru alımları yapılıyor. Bu alımlara başvurmak isteyecek adayların taşıması gereken şartlar ise; T.C vatandaşı olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, sürücü ehliyeti bulunmak ve aktif şekilde araç kullanabiliyor olmak, dış görünüşüne özen göstermek, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, ifade ve muhakeme yetenekleri yüksek olmak, temsil yeteneği bulunmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, vardiyalı çalışma sistemini (gerektiği takdirde) kabul ediyor olmak, bilgisayar kullanımını ve MS-Office programlarını biliyor olmak, dosya - evrak işlemlerinin düzen ve tertibini sağlayabilecek olmak, fatura kesme, arşivleme gibi işlemlerin yürütülmesini sağlayabilecek, ofis amiri tarafından verilecek görevlerin yürütülmesinde etkin rol alabilecek, çalışma hayatında sorumluluk bilinci yüksek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Başvurular nasıl yapılıyor?

İlanlara başvuru yapmak için iskur.gov.tr adresini ziyaret ediniz. Burada açılan ekranda açık iş ilanları bölümüne tıklayınız. Karşınıza gelecek ekranda, ilanları sorgulama bölümü yer alacaktır. Buradan arama bölümüne büro memuru yazarak, sorgulatınız. Tüm büro memuru ilanları karşınıza çıkacaktır. Görüntülenen ilanlara İŞKUR üye girişi yaptıktan sonra, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üye profilinizdeki bilgilerin güncel veya hatasız olduğundan emin olmanız, mağduriyet yaşamamanız adına önem arz etmektedir. Tüm personel ve memur alımlarından haberdar olmak için aşağıdaki bağlantılardan uygulamalarımızı indiriniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 11:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdal güler
Serdal güler - 2 yıl Önce

Ben neden işkur da öğle bir ilan göremiyorum

gökhan
gökhan - 2 yıl Önce

bulamadım ilanı