İlan Bekleyen Adaylar Dikkat! 250 Memur Alınacak Son Tarih 25 Şubat

İstanbul Havalimanında başlayacak olan yeni proje için, 250 danışma memuru alımı yapılacak olup, başvurular 25 şubat tarihine kadar devam edecektir...

İlan Bekleyen Adaylar Dikkat! 250 Memur Alınacak Son Tarih 25 Şubat

İstanbul Havalimanı, yeni istihdam olanakları oluşturmaya başladı. Bu olanakalrdan bir tanesi de yapılacak olan bir proje için söz konusu olan danışma memuru ihtiyacıdır. Yapılan açıklamalar ve yayımlanan duyurularda, proje kapsamında çalışacak 250 danışma memuruna ihtiyaç olduğu aktarılmıştır. Bu projeye başvurular alınmaya devam etmekte olup, proje 25 Şubat itibariyle başlatılacaktır. Başvuru yapacak kişilern taşıması gereken şartlar ve diğer detaylara haberimizde yer vermeye çalışacağız.

Başvuru şartları; kamu haklarından mahrum olmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, sağlık problemi bulunmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmak, ulaşım problemi bulunmamak, ifade ve muhakeme yetenekleri gelişmiş olmak, en az lise mezunu olmak, ikili ilişkilerde kabiliyetli olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, sağlık problemi bulunmadığını belgeleyebilmek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, dış görünüşüne önem vermek şeklinde aktarılabilmektedir. Bu ilana başvurular hala alınmaya devam etmektedir. İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR üzerinden ilanlara erişim sağlayabilirler.

İlana ulaşmak ve başvuru yapmak: İlana ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz, siteyi ziyaret edip açık iş ilanları alanından " Danışma Memuru "yazarak aratmalıdırlar. Yayımlanan ilanalr arasında 250 kişilik bir alımın yapıldığı İstanbul Havalimanında görev alınacak ilan da çıkacaktır. Bu ilana, İŞKUR üyelikleriyle başvuru yapılabilmektedir. Başvurular öncesinde mutlaka üye profillerinizdeki bilgilerden emin olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Tüm memur alımlarına erişim sağlamak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 2 yıl Önce

işkura yazıyorum öyle bir şey çıkmıyor.