İl Tarım Müdürlüğüne KPSS'siz Eski Hükümlü Otobüs Kaptanı Şoför Alınacak!

Rize il Tarım Müdürlüğüne bir kişilik şoför alımı yapılacak. Adaylar başvurularda eski hükümlü olmaları istenildi. Kamu kurumu daimi otobüs kaptanı şoför alımında başvurular devam ediyor. İşte detaylar..

İl Tarım Müdürlüğüne KPSS'siz Eski Hükümlü Otobüs Kaptanı Şoför Alınacak!

İŞKUR kamu kurumlarına daimi personel alımları başvuruları devam ediyor. Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne muhasebe meslek elemanı, bilgisayar programcısı, şoför alınacak. 3 kadroda 3 kişi istihdam edilecek.

Rize İl Tarım Müdürlüğüne daimi süreli otobüs kaptanı alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 24 Haziran tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor. Kamu kurumu daimi süreli otobüs kaptanı alımı için başvuru detayları şu şekilde;

BAŞVURU DETAYLARI;

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden başvuruların yapılabileceği şoför alımında ilan tarihinden itibaren 5 gün süre verildi. Eğitim düzeyi şartlarını taşıyan adaylardan eski hükümlü statüsündekiler için herhangi bir KPSS şartı aranmayacak. Adayların KPSS sınavına girmiş olmaları yeterli olacak.

Başvuru şartlarında açıklanan özel hususlara göre ilana sadece eski hükümlüler başvuru yapabilecek. Başvuruların 24 Haziran tarihinde tamamlanmasının ardından noter kurası gerçekleştirilecek. Noter kurasında belirlenen asil ve yedek listedeki adaylar için Tarım Orman Bakanlığın ilanda belirtilen ilgili adresi üzerinden duyurular gerçekleştirilecek. Mülakata katılacak olan adayların duyuruları adaylara duyurulacak. Ayrıca bir tebligat gönderilmeyecek Başvurularda posta ya da kargo ile müracaatlar kabul edilmeyecek.

Meslek statüsü otobüs kaptanı şoför istihdamı için en az öğrenim düzeyi ortaöğretim -lise- mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru ilan numarası 00005023382 olan şoför alımı için ilan detaylarına aşağıdan erişebilirsiniz.

ilan detayları

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE