Hastanelere İlkokul Mezunu 202 Memur Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Başladı

İŞKUR aracılığıyla hastanelere en az ilkokul mezunu 202 memur personel alımı yapılıyor. Yürütülen memur personel alımlarında başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Hastanelere İlkokul Mezunu 202 Memur Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Başladı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yapılan personel alımlarının yanı sıra hastanelere memur alımları da yapılıyor. Bu alımlar çok sayıda kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor ve merak edilen ilanlar arasında yer alıyor. Yayımlanan çok sayıda hastane personeli alımı bulunuyor. En az ilkokul mezunu ve lise mezunu olan adayların başvuru yapmak istediği ilanlar olarak nitelendirilebilecek ilanlardan olan hastane memur personel alımlarından, yeni yayımlanmış ilanları derleyerek sizlere aktarmak istedik. Aşağıda hastanelere en az ilkokul mezunu olan adayarın başvuru yapabileceği personel alımlarını ve bazı kadrolarını listelemiş olacağız. Yapılan bu alımlarda farklı kadrolar bulunduğu için, ilanlara başvuru öncesinde mutlaka öncelikli olarak ek detaylara ve şartlara göz atılmasını önermekteyiz. Adaylarda mesleki bilgi ve tecrübeye ek olarak farklı nitelikler aranabilmektedir. Başvuru aşamasına geçilmeden önce bu noktaya dikkat edilmesi gerektiğini vurgulamış olalım. En az ilköğretim mezunu olan adaylar temizlik görevlisi pozisyonuna yönelik başvurular yapabilmektedir.

Hangi kadrolara alım yapılıyor?

En az ilkokul mezunu olan adaylarıın alımının yanı sıra farklı kadrolara da alımlar yapılmaktadır. Bu kadrolar; Muhasebe Meslek Elemanı, Diş Hekimi Asistanı/Yardımcısı, Hastane Hizmetlisi, Beden İşçisi (Genel), Hasta Danışmanı, Temizlik Görevlisi, Ebe, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Medikal Muhasebe Elemanı, Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Proses İşçisi, Aşçı Yardımcısı, Hemşire, Büro Memuru (Genel), Beyin Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, Dermatoloji Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Hekim-Pratisyen(Genel Cerrahi Uzmanı) şeklinde kadrolardır.

Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

İlanlara başvurular İŞKUR resmi web adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlanlara yönelik ek detaylar da yine buradan erişime sunulmuş durumdadır. Yürütülecek olan memur alımları için başvuru yapacak olan adayların mağduriyet yaşamamaları adına İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuru yapmaları önerilmektedir. Böylelikle hak kayıpları yaşanmasının önüne geçilmiş olacaktır. Yürütülen memur personel alımları hakkında daha fazla bilgi ve ilandan ilk siz haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için tıklayınız.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Kısakürek
Merve Kısakürek - 2 yıl Önce

Nasıl başvuracam hangi ilde acaba bilen varsa ögretebilirmi çok ihtiyacım var

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

Ya kardeşim bu kadar şartlarla yüksek fakulte derecelerle niye ilan yayınlıyorlar.Bos yere yayinlamasinlar.

Güneş
Güneş - 2 yıl Önce

Hangi illerde olacak bu ilanlar bide nasıl boş vuru yapabilirim

Hatice dede
Hatice dede - 2 yıl Önce

Balıkesir ilçelerinede varmı alım ne zaman başvuru yapmamız gerekiyo

Saadetçoban
Saadetçoban - 2 yıl Önce

Hangi illerde bilgi alabilirmiyim

Nazife palak
Nazife palak - 2 yıl Önce

Başvurular Ne zaman sona eriyor acaba

Burcu işler
Burcu işler - 2 yıl Önce

Nasıl basvurabiliriz yardımcı olurmusunuz iskura gittim bir bilgileri olmadığını söylediler

ELİF
ELİF @Burcu işler - 2 yıl Önce

EVET KESINLIKLE KATILIYORUM BURCU HANIM SIZE. HİÇ BİRŞEYDEN HABERLERİ YOK

emine
emine - 2 yıl Önce

işkur ana sayfa iş ara meslek bölüümüne hastane hizmetlisi vb yazın arayın