Hasta Kayıt Memurları Alınacak! İlana Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

İŞKUR üzerinden ilgi gören kadrolardan olan hasta kayıt memuru kadrosuna alımlar gerçekleştirilecektir.

Hasta Kayıt Memurları Alınacak! İlana Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Hastanelerde görev yapmak isteyecek adaylara yönelik, yeni ilanlar yayımlanıyor


Hasta kayıt memuru pozisyonunda görev alacak, sağlık problemi bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek, dış görünüşüne dikkat eden, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve etkin rol oynayabilecek, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, güleryüzlü çalışma biçimini benimsemiş, mesleki bilinci yüksek ve hasta memnuniyetine önem veren, kendini geliştirmeye açık olan, bilgisayar kullanımını ve gerekli programları kullanmayı bilen, ilgili bölümlerden ya dengi okullardan mezun olmuş kişiler ilana başvuru yapabileceklerdir.


İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen ziyaretçilerimiz, İŞKUR web adresini ziyaret edip, açık iş ilanları seçeneğinden, hasta kayıt şeklinde bir arama yaparak tüm ilanlara ve başvuru bilgilerine erişim sağlayabilirler. Yürütülecek alımlar, İŞKUR üzerinden yapılan başvurularla sonuçlandırılacaktır, bu nedenle adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması gerekmektedir. Üyeliği olmayan kişilerin başvura yapması mümkün değildir. Ücretsiz olarak İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri üzerinden başvurular yapılabilmektedir. Üye profilinizdeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olarak doldurulmasının ardından, adayların başvurularına olanak tanınacaktır. Şuan itibariyle ilanlara başvurular aktif olarak alınmaya devam etmektedir. Tüm memur alımları cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz, mobil uygulamalarmızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İos> Tıklayınız

Android> Tıklayınız
Instagram’ da bizi takip edin!
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı  Tunç
Aslı Tunç - 2 yıl Önce

Başvuru için tıklama yapıyorum ama öyle bir ilan yok çıkmıyor

İlan yok
İlan yok - 2 yıl Önce

Ben görmedim ilanı