Hasta Kayıt Kabul Memuru Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan hasta kayıt kabul memuru alım ilanına başvurular alınmaya başlamış, adaylara gerekli bilgilendirmeler sunulmuş durumdadır. Tüm şartlara ve başvuru süreçlerine haberimizden göz atın...

Hasta Kayıt Kabul Memuru Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

Kamuya memur alım ilanları sürerken, özel sektör hastanelerine de çok sayıda hasta kayıt kabul memuru alımı gerçekleştiriliyor. İlgi gören ilanlardan olan bu pozisyon, hasta kayıt kabul memuru, hasta kayıt memuru veya hasta kabul memuru olarak da adlandırılabiliyor. Yürütülen bu kadroya yönelik ilanlara başvurular, İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan hasta kayıt memuru pozisyonuna başvuracak adayların; T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, temsil ve ifade yeteneklerini gelişmiş olması, hasta kabul memuru pozisyonunun mesleki sorumluluk bilincinde olan, iş bitirme becerisi olan ve kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek, muhakeme bilinci yüksek, kendini geliştirmeye açık, MS-office programlarını kullanabilen, bilgisayar kullanımını bilen, en az lise mezunu kişiler olması beklenmektedir. Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden alınmakta olduğundan, adayların aşağıdaki uyarılara dikkat etmesi gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak ve dikkat edilmesi gerekenler

Başvuru yapacak ziyaretçilerimizin, İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ettikten sonra hasta kayıt kabul memuru alımı için arama bölümüne " hasta kayıt " şeklinde arama yapması gerekmekte, böylelikle memur alımı için yayımlanmış ilanlar karşılarına çıkarılmaktadır. İlanlara başvurudan önce mutlaka üye profilinizin güncel ve eksiksiz bilgilerle oluşturulduğundan emin olunuz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu bilgileriniz 1-2 kez kontrol ettikten sonra ilan şartlarını taşıyorsanız başvurunuzu yapınız.

iOS > Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selman özvarol
Selman özvarol - 2 yıl Önce

Ne zamndır bu ilanım bildirimini gönderiyırsunuz her seferinde işkura girip bakıyorum böle bi ilan yok arama kısmına hasta kayıt yazıyorum yok

axel
axel - 2 yıl Önce

valla yok

Özlem
Özlem - 2 yıl Önce

Aynen kaç zamandır bende bakiyorum hic oyle bisey yok. Insanlarla dalgami geciyosunuz anlamadim gitti