Halkbank KPSS'siz Memur Personel Alımı 2016

Halkbank memur personel alımı gerçekleştiriyor. Halkbank bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alacak. İşte Ayrıntılar..

Halkbank KPSS'siz Memur Personel Alımı 2016
Halkbank yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacı için farklı niteliklerde ve farklı pozisyonlarda toplamda 565 memur personel alımı yapacak. Alımı yapılacak personellerden, Halkbankın yaptığı duyuru göz önüne alınarak KPSS şartı aranmıyacak. Alımı yapılacak pozisyonlar, Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı, Müfettiş Yardımcısıi Uzman Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı olarak belirlenmiştir. Kadrolar ve aranan şartlar şöyledir;

KADROLAR:
 • Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı; Haklbank İstanbul'da Bilgi Sistemleri ve Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığı Birimine toplamda 25 adet Personel Alımı Yapacak.
 • Uzman Yardımcısı: Halkbank Türkiye Genelinde toplamda 475 Uzman yardımcısı alacak. Adaylar Genel Müdürlük ve Şubelerde görevlendirilecek.
 • İç Kontrolör Yardımcısı; Halkbank , Antalya-Balıkesir-Diyarbakır-Erzurum-Gaziantep-İstanbul-İzmir-Kayseri-Konya-Trabzon'da toplamda 49 adet İç Konrolör Yardımcısı alacak ve adaylar İç Kontrol Daire Başkanlığında görevlendirilecek.
 • Müfettiş Yardımcısı: Halkbank İstanbul'da toplamda 25 adet Müfettiş Yardımcısı alacak ve Teftiş Kurulu Başkanlığında görevlendirilecek.
ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR:
 • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
 • Herhangi bir sıç hükümlülüğü olmayan adaylar,
 • Bankacılık kanunlarına göre bankada çalışmasına engel olabilecek bir durumu olmayan ve çalışması yasaklanmamış olan adaylar,
 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
 • Müfettiş Yardımcılığı için; Lisans mezunları için 01.01.1988 ve sonrası; Yüksek Lisans mezunları için 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak,
 • Müfettiş Yardımcılığı için, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan Lisans bölümleri arasından; Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, Muhasebe ve Bankacılık Mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden ya da Mühendislik Fakültelerinin; Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya bu paragrafta belirtilen Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinin dışında kalan Mühendislik bölümlerinden mezun olup yine bu paragrafta belirtilen lisans programlarından yüksek lisans derecesi almış olmak veyahut bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olmak.
 • (Mülakat aşamasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olanların başvuruları kabul edilecektir.),
 • Askerliğini yapmış veya en az 31 Mart 2017 tarihine kadar tecil ettirmiş olan adaylar,
 •  Türkiye Halk Bankası A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı Mülakatlarına daha önce katılmamış olmak,
 •  İç Kontrolör Yardımcılığı için, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan; Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi ve Muhasebe ile bankacılık mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinin Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olmak ya da sözlü sınav sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olmak,
 • En az 4 yıl süreyle eğitim veren üniversite veya fakültelerin Mühendislik bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup, İşletme ya da Ekonomi dallarında yüksek lisans derecesi almış olmak
 • Uzman Yardımcılığı için, üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak,
 • (Mülakat aşamasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olanların başvuruları kabul edilecektir.)
 •  Sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak; Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olduğunu, tam teşekküllü bir sağlık kurumundan alınacak raporla belgelemek (Sağlık Raporu; giriş sınavının, yazılı ve mülakat olmak üzere tüm aşamaları tamamlandıktan sonra talep edilecektir.)
 • 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak,
 • Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı için; Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Sistem ve Kontrol, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri gibi bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun olmak
 • (Mülakat aşamasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olanların başvuruları kabul edilecektir.)
 • Banka tarafından yapılacak soruşturmada olumlu sonuç alacak olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 19 Eylül 2016 tarihi ile 10 Kasım 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, https://www.halkbank.com.tr bağlantısından da erişilebilecek olan, //sinav.ataaof.edu.tr/halkbank adresinden yapılacak; şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca Buraya Tıklayarak İlanın Tam Mtnin inceleyebilir ve Her kando için sınav bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE