Hakkari Üniversitesi Memur Alımı

Üniversitede Memur olmak isteyen adaylar için Hakkari Üniversitesi bir duyuru gerçekleştirdi. Hakkari Üniversitesi bünyesine farklı derecelerde memur alımı gerçekleştirecek.

Hakkari Üniversitesi Memur Alımı
Devlet Personel Başkanlığının 09 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre Hakkari Üniversitesi bünyesindeki bulunana personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 3. dereceden ve 5. dereceden 1 er adet İç Denetçi Olmak üzere toplamda 2 adet İç Denetçi alımı yapacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 23 Aralık 2016 tarihidir. Alım hakkında aranan şartlar ve diğer bilgiler şöyledir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartları taşıyan adaylar,
  • Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu Tarafından düzenlenen Kamu İç Denetim Sertifikasına sahip olan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

Daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayarak ilanın tam metine ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 09 Aralık 2016 tarihi ile 23 Aralık 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Hakkari Üniversitesi rektörlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylar sadece bir kadro için başvuru yapabileceklerdir. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE