Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı Yarın Sona Eriyor

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yayınladığı bildiri ile lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacağını adayların 17 Haziran'a kadar başvuruda bulunması gerektiğini bildirmişti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı Yarın Sona Eriyor
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı diğer kurumlar gibi Kamu Personeli Seçme Sınavı ile personel alımı yaptığı gibi yıl içerisinde daimi ya da sözleşmeli statüsünde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve bizimde web sitemizde paylaştığımız haber ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığının lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacağını bildirmişti. Bakanlık söz konusu pozisyonlara son başvuru tarihini 17 Haziran 2016 tarihi olarak açıkladı.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yaptığını bildirdi. Peki hangi pozisyonlara personel alımı yapılacak

Yapılan açıklama ile 16 Mühendis, 15 Teknisyen, 10 Kimyager, 1 Laborant olmak üzere toplam 42 memur alımının yapılacağı duyuruldu

Son Başvuru Yarın

Bakanlık yaptığı açıklama ile 42 memur alımını yapacağını duyurmuştu ve son başvuru tarihi olarakta 17 Haziran 2016 tarihini verdi. Yani söz konusu pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adayların bugün mutlaka müracaat etmeleri gerekmektedir aksi takdirde alım ilan süresi bitmiş olacak ve yapılan başvurular reddedilecek. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip ederek ulaştıkları bildiride bulunan adresler ile söz konusu pozisyonlara müracaat yapabilir.

Resmi Bildiri

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE