Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alım İlanları 2016

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 yılının ilk ataması ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 270'den fazla personel alacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alım İlanları 2016
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı geçtiğimiz senelerde yaptığı atamaları ile pek çok kişi tarafından olumsuz eleştirilerin hedefi olmuştu. Bilindiği gibi söz konusu Bakanlık az atama yaptığı için Ziraat Mühendisi ve Veteriner gibi bölümlerin önü neredeyse kapanma tehlikesi ile karşı karşıya gelmişti.  

Bu sene yapılan çalışmalar ile hayvancılık ile tarımın önünün açılması için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı sayısının daha da artırılması beklenmekteydi. 2016 yılının ilk ataması olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 270'den fazla personel alımı gerçekleştirecek.

270'den Fazla Personel Alınacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bugün gün içerisinde 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama Terci Kılavuzu yayınlandı. Söz konusu yayınlanan kılavuzda tüm kadrolar verildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016/1 KPSS Merkezi Atama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 270'den fazla personel alımı yapacak. Lisans, Önlisans ve Ortaöğretim mezunlarının tamamına farklı nitelik kodları ile kadrolar ayırılmış durumda. Başvuru yapmak isteyen adaylar hemen aşağıdaki linki takip edebilir.

https://ais.osym.gov.tr/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talip demirbas
Talip demirbas - 4 yıl Önce

Söforluk gıda tarım hayvancılık hepsinden anlsrım

Kayhan
Kayhan - 4 yıl Önce

Ben lise mezunuyum nasibimde varsa eger kadrolu olarak devlet nezninde calismayi cok isterim