Gençlik ve Spor Bakanlığı Temizlik Görevlisi Alacak! Maaşları Ne Kadar?

Gençlik ve Spor Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilanda, temizlik görevlisi kadrosuna da yer verdi. Peki temizlik görevlisi maaşları ne kadar? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Gençlik ve Spor Bakanlığı Temizlik Görevlisi Alacak! Maaşları Ne Kadar?

Kamuya memur personel alımlarına yönelik yeni ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlarda en son Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilan yayımlandı ve bakanlık bünyesine 3243 personel alımı yapılacağı aktarıldı. Spor Bakanlığı bünyesine yapılacak bu alımlar, sürekli işçi statüsünde görev alacak kişilere yönelik olarak duyurulmuştur. Bu bağlamda çok farklı kadrolardan alımlar yapılmakta, ilanlar yayımlanmış bulunmaktadır. İlan edilen kadrolar arasında temizlik görevlisi pozisyonu da yer almaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) sürekli işçi alımında, temizlik görevlisi kadrosu için başvuru yapan kişiler, göreve başlamaları durumunda ne kadar maaş alacaklarını merak etmektedirler. Yoğun olarak sorulan bu soruya, asgari ücretin yeniden düzenlenmesi ve kamudaki statüler ışığında bir bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Gençlik ve Spor Bakanlığı temizlik görevlisi alımının detayları

Bu statüde çalışacak kişiler, sürekli işçi olarak görev yapacaklar, bu nedenle iş garantilerinin olduğunu söylemek mümkün. Elbette her kamu personelinin dikkat etmesi gerekenlere dikkat etmek koşuluyla. Merak edilen temizlik görevlisi maaşları konusunda bilgi verecek olursak şunları aktarabiliriz:

Bu kişilerin maaşlarının da asgari ücretin biraz üzerinde olacağını söyleyebiliriz. 2020 TL olarak yeniden düzenlenen asgari ücretten farklı olarak, kamuda sürekli işçi statüsünde çalışacak kişilerin maaşları 2400 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Bu tutar, kişinin eğitim durumu, mesleki bilgi ve tecrübesi, evli olup olmadığı, çocuk durumu gibi faktörlerle değişiklik gösterebilmektedir. Kamuya yönelik tüm memur alımlarından ve merak edilen sorulardan ilk siz haberdar olmak isterseniz isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip edin, ilanları sosyal medyada görün. Takip etmek için tıklayabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEDRİ kösem
BEDRİ kösem - 2 yıl Önce

Selam işzızım iş ariyorom iş neolrs yaparım

ömer
ömer - 2 yıl Önce

bende iş istiyommmm

Saim gundogdu
Saim gundogdu - 2 yıl Önce

Eşim yedekten temizlik gorevlisi icin mulakata girdi tum sorulari bilmesine ragmen elediler.Ben ise simdi Alinacak olan Guvenlik icin basvuru yapacagim koruma guvenlik onlisans mezunuyum kuratan ciktiktan sonra mulakatta adami olanlari niye aliyorlar ki ben koruma guvenlik onlisans meznyum 3 tane yuksek onur belgem var issizim seker fab cikarttilar bizleri

Ayhan
Ayhan - 2 yıl Önce

İssizim. İştiyorum

murat öksüz
murat öksüz - 2 yıl Önce

sayın bakanım benim babam öldü benim bu işe ihtiyacım var ne olur işkurdan başvuru yaptım
sizden yalvarırım lütfen

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

Merhabalar ben de başvurdum temizlik görevlisi İşkur ilanına . Daha kura sonuçlarını ögrenemedım.
Temizlik görevlisi olarak sözlü mulakatta neler soruldu eşinize daim bey. Yazabilir mısnız

Halil
Halil - 2 yıl Önce

Ben is.isteyorum

Melek kaya
Melek kaya - 2 yıl Önce

Dul ve Velayetleri bende olan iki oğlum var.1.200 kira ödüyorum.2 ay dir işsizim.ALLAH rızası Icin iş imkanı istiyorum.calmadigim kapı kalmadı.