Gaziantep Üniversitesi KPSS 60 Puan İle Memur Alım İlanı Yayımladı!

Gaziantep Üniversitesi alım duyurusu yayımladı. Yapılan bildiriye göre Gaziantep Üniversitesi bünyesine memur alımı yapacak. İşte detaylar.

Gaziantep Üniversitesi KPSS 60 Puan İle Memur Alım İlanı Yayımladı!

Gaziantep Üniversitesi 15 haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için alım duyurusu yaptı. Gaziantep Üniversitesi bünyesindeki 4 kişilik boş kadrosu ile Avukat alacak. Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları şarttır.Gaziantep Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylara sınav sistemi uygulayacak.

GENEL NİTELİKLER:

Gaziantep Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır. Adaylar bu şartları taşımak şartı ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 15 Haziran 2017 tarihi ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri şarttır. Başvurular başvuru süreleri içerisinde şahsen yapılacak olup, bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurusu onaylanan adaylar ise, 17 Temmuz 2017 tarihinde saat 14:00 da sınava katılacaklardır. İlanın tam metni için ( https://goo.gl/dM3z0m ) bağlantısını kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE